Ozdobte si domov netradičně díky policím z pásku, které si vyrobíte sami z pohodlí domova

Co je dnes trendem? Recyklovat a využít věci, které se vám nehodí. I proto vám představíme unikátní police z pásku. Nemáme na mysli ty, které vyrobí někdo jiný a vy si je následně koupíte. Máme samozřejmě na mysli ty, které si vyrobíte právě vy sami. S naším návodem to zvládnete snadno a rychle.

Postačí starý kožený pásek

Co budete potřebovat a bez čeho se neobejdete? Jako základ poslouží starý a již nepoužívaný kožený pásek. Jistě ve skříni nějaký najdete, který už nenosíte. Pokud vám ho je líto vyhodit, tak mu můžete dát snadno druhý život. Potom už postačí jenom ostrý nůž a pár drobností, dále dva kousky dřeva a můžete se pustit do práce.

Vytvořte unikátní police z pásku

Pojďme na to. Jako první vezměte dvě dřevěná prkénka, který nejprve obruste a následně je natřete. A jakou barvou? Ideální je ta, ve které je i samotný pásek díky tomu bude společně vše dokonale ladit. Když barva uschne, můžete pokračovat dále. Vezměte starý pásek a rozřežte ho na 4 stejně dlouhé díly. Dva budou vždy použity na jednu polici. Následně stačí pár hřebíků, kterými ho ke spodní části připevníte. Následně stačí zavěsit na zeď a police je hotová. A už je jenom na vás, co si na ní položíte. Buďte si jisti, že kůže je velmi pevným materiálem, která nabídne i velkou nosnost. Pokud to zvládne háček na stěně, můžete si na polici položit doslova cokoliv.

Inspirujte se i dalšími nápady

Police z pásku nemusí být to jediné, co si můžete doma vyrobit. Pokud chcete vylepšit zeď i jiným způsobem, není nic jednoduššího než se inspirovat na videu níže. Najdete na něm nejenom přesný návod na námi popsané police, ale najdete zde i celou řadu dalších tipů, které lze využít. Uvidíte, že vylepšit si interiér designově a prakticky není nic složitého. Postačí k tomu jenom trocha času a také trocha zručnosti. Nic více nepotřebujete.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]