Párty stany 3×6 m a možnosti jejich využití

Většina Čechů miluje venkovní slavnosti a nejrůznější události pod širým nebem. Letní grilování na zahrádce je u nás čím dál populárnější, stejně jako oslavy narozenin nebo svatby pod širým nebem.

Čím větší (a důležitější) akci chystáte, tím důkladněji také musíte věnovat organizaci a přípravě, aby vše proběhlo hladce a vaši párty nenarušila žádná nečekaná událost. Jedním z nejdůležitějších bodů ve vašem diáři by mělo být zajištění spolehlivého zastřešení – například v podobě patřičně velkého párty stanu – například o rozměrech 3×6 m.

Párty stany 3×6 a jejich variabilita

Zahradní přístřešky Kokiskashop tvoří čím dál častější ozdobu našich zahrad a současně dominantu každé open air akce. Možnosti jejich využití jsou opravdu široké. Nejzákladnější použití párty stanu 3×6 je rodinná slavnost na zahradě, přičemž si můžete být jisti, že do něj pohodlně umístíte přibližně 8 – 12 osob. Jejich počet závisí na rozměrech sedací soupravy a dalšího vnitřního vybavení stanu.

Jestliže očekáváte více hostů, není nic jednoduššího, než si pořídit zahradních párty stanů o půdorysu 3×6 m několik, různě je mezi sebou propojit nebo je nechat stát samostatně a společnost tak vhodně rozdělit. V jednom ze stanů může být připraveno občerstvení, ve druhém může být taneční parket a hudební produkce, v dalším se může nacházet třeba bar nebo dětský koutek. Vše záleží pouze na vaší fantazii.

Párty stany 3×6 pro firmy

Párty stan 3×6 však není omezen jen na domácí použití. Velice oblíbené jsou tyto přístřešky i mezi majiteli firem, kteří je využijí k nejrůznějším účelům. Zahradní párty stan, zejména ve svém nůžkovém provedení, je ideální jako výstavní či veletržní stánek, jako mobilní skladiště, garáž nebo jako technické zázemí při jakýchkoliv venkovních akcí. Lze jej snadno a rychle rozložit před vaší restaurací a vytvořit tak pro hosty krytý vstup nebo příjemnou letní zahrádku, kde si budou moci vychutnat jídlo a nápoje na čerstvém vzduchu, ale přesto v bezpečí před sluncem či deštěm a v plném pohodlí.

Prodloužená sezóna díky párty stanům 3×6

Nůžkové párty stany 3×6 m si budou pochvalovat také ti z vás, kterým připadá letní sezóna příliš krátká. Jakmilepartystany2 se stanete šťastným majitelem stanu, stačí ho jen postavit, důkladně zajistit ze všech stran, spustit bočnice a zavést do párty stanu osvětlení a topení – buď v podobě přímotopu, nebo pomocí oblíbených teplometů. Alternativou jsou naftové agregáty, které pouští do stanu teplo pomocí hadice a jejich provoz je tak velice nenápadný. Možná časem zjistíte, že dokonce ani zimní akce na zahradě nejsou díky Vašemu nůžkovému párty stanu nereálné.

Zahradní párty přístřešky 3×6 samozřejmě najdou své využití i v opačném případě, kdy naopak letní slunce bere všem účastníkům energii na pořádnou zábavu. I v takových situacích pomocí stanu vytvoříte příjemnou atmosféru, a to tak, že zcela odstraníte jeho boční stěny, čímž vznikne vzdušný zahradní altán. Takový přístřešek si můžete vzít rovněž s sebou na dovolenou k moři, kde vám ho budou ostatní stoprocentně závidět.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]