Pás na nářadí lze vyrobit ze starých riflí. Stačí párkrát střihnout a je hotovo

Pás na nářadí je nezbytnou pomůckou každého řemeslníka i zahradníka. Víte, že si ho lze vyrobit ze starých riflí? Pokud ne, tento návod vám to ukáže. Jsou hned dva důvody, proč se vydat touto cestou. V první řadě potěšíte svou peněženku, jelikož vás nebude stát ani korunu. Druhým kladem je to, že snadno zužitkujete své nepotřebné oblečení.

Postačí vám nůžky a staré rifle

Co budete potřebovat? Jsou to pouze staré rifle a také obyčejné ale ostré nůžky. Jenom tyto dvě věci postačí k tomu, abyste si vyrobili pás na nářadí. Nezapomeňte ještě na jednu důležitou věc. Takovou, že by vám použité rifle, pokud možno měly sedět v pase. Pokud vám jsou velké nebo malé, bude třeba improvizovat. Například pomocí pásku.

A proč právě rifle? Nezapomínejte na to, že to dříve byly klasické pracovní kalhoty. Jsou tedy maximálně odolné a můžete si být jisti, že vám daný pás z nich vyrobený vydrží déle než vaše klasické montérky. V tom je unikátnost daného materiálu.

Jdeme na to. Postup je jednoduchý

Jak můžete vidět na videu, které mapuje celý postup, výroba není rozhodně nic složitého. Stačí pouze vzít nůžky a s nimi ustřihnout ty správné části. Konkrétně se jedná o obě dvě nohavice, dále se jedná také o boční šev, ale i o celou přední část. Rifle tak na první pohled znehodnotíte, ale až je nasadíte ve chvíli, kdy budete pracovat na zahradě nebo v dílně, budete potěšeni z toho, jak praktickou věc máte.

Dvě velké kapsy

Tím, že jste odstřihli přední část riflí používáte jenom tu zadní. Nasazenou tak, že je na boku vašeho stehna. Tím máte k dispozici tu nejpraktičtější část každých kalhot, a to konkrétně dvě velké kapsy. Do nich se toho vejde opravdu mnoho. Od klasického nářadí, až po jakékoliv drobnosti, které potřebujete mít po ruce.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]