Pes nehybně stál a nereagoval na zavolání od páníčka. Když si pro něj přišel, tak okamžitě zavolal záchranku

Toto je naprosto úžasný a šokující příběh, který vás dostane. I přes vlastní utrpení, zachránil pes život sousedovi, který ležel nehybně na podlaze. Nebýt neobvyklého chování psa, zřejmě by byl muž už po smrti.

Vytrénovaný pes je radost

Říká se, že psi patří mezi nejinteligentnější zvířata a něco na tom opravdu bude. Pokud psa správně vytrénujete, může vám a vaší rodině snadno pomoci v naléhavých a nebezpečných situacích. Kéž by některé děti byly tak poslušné a vychované jako psi, možná by byl život o to snadnější. Ukázkou dobře vytrénovaného psa je i dnešní příběh, který vypráví o pejskovi, který zachránil svého bližního.

Pes odmítá poslechnout

Jednoho dne se muž jménem Rob Jerry vydal na pravidelnou vycházku se svým pejskem. V ten den byl svátek Svatého Patrika, venku mrzlo a bylo špatné počasí. Pejsek byl velmi dobře vychovaný a za normálních okolností poslechl na slovo, ale dnes se zachoval poněkud zvláštně.

Když od svého pána odběhl, přišlo to Robovi divné. Zavolal ho tedy zpět, neboť věděl, že pejsek na zavolání přijde. Tentokrát pes nepřiběhl. Pes stál celou dobu na místě a odmítal se kamkoliv pohnout. Roba to překvapilo, protože pejska moc dobře znal. Za normálních okolností by pes doběhl, takže v této situaci bylo něco jinak. Hned tedy pojal podezření, že pejsek narazil na něco nepěkného. A měl pravdu, neboť pes Sadie svým odmítnutím na zavolání pomohl odvrátit ohrožení života.

Volání o pomoc

Při krátké ranní procházce se pejsek zastavil na konci příjezdové cesty a odmítal se hnout. Rob chvíli pozoroval, jak tam pejsek stojí. Po chvíli uslyšel velmi podivné zvuky, které zněly jako chrochtání. Z chrochtání se zvuky proměnily na volání o pomoc. Ihned se tedy vydal za pejskem. To, co spatřil ho velmi šokovalo.

Zachránil život sousedovi

Na zemi spatřil ležet svého 89letého souseda Alberta. Ten zřejmě upadl na ledě, když si šel ráno pro noviny. Později sám Albert prohlásil, že na zemi ležel nejméně hodinu, protože se vůbec nemohl pohnout. Ihned byl převezen do nemocnice, kde zjistili, že má zlomenou kyčel a mnoho modřin na rameni. Albertova žena byla nesmírně vděčná a pejskovi moc děkovala. Zachránil totiž život jejímu muži, se kterým měla zanedlouho slavit 69. výročí jejich svatby. Podívejte se sami, jak statečně se pejsek Sadie zachoval.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]