Diváci zírali na zpěv 5leté dívky s otevřenými ústy. Tak úžasný hlas nikdo nemá, je to doslova boží dar

Fotografie: Depositphotos

Tato malá dívka předvedl v talentové show neuvěřitelný výkon. Poté, co zazpíval, nechala diváky s ústy otevřenými dokořán.

Talentové soutěže jsou skvělou příležitostí pro mnoho lidí, kteří chtějí prorazit ve své zálibě, ale nemají statisíce sledujících na svých sociálních sítí. Často však tito jedinci předvedou takové výkony, které předčí i známé hvězdy a profesionály. A právě tato pětiletá dívka je toho skvělým příkladem. Celine Tamegy předvedla svůj zpěv v soutěži Amerika má talent, kde nechala celé publikum s ústy otevřenými dokořán.

Nádherný hlas malé holčičky

Děti jsou oproti dospělým stále dostatečně sebevědomé, aby mohly bez zábran zpívat před obrovským publikem, a to bez jakýchkoliv okolností. Mnoho z nich navíc dokáže podat mnohdy ještě lepší výkon, než sami profesionální zpěváci. Většina z nich však svůj talent nevyužije a postupem času na zpěv kompletně zapomenou a už se k němu nikdy nedostanou. Naštěstí však existují i takové případy, jejichž talent je natolik výjimečný, že si troufnout zazpívat před tisíci lidmi.

Skvělým příkladem je toho tato pětiletá holčička jménem Celine Tamegy, která se rozhodla zazpívat v talentové soutěži v Americe. Pro své vystoupení si vybrala píseň od Joshe Grobana „You raise me up.“ Když přišla na pódium, porota ji uvítala s naprosto otevřenou náručí – byla již od pohledu roztomilá a neměla problém se na všechny smát. Jakmile však začala zpívat, všichni přítomni zmlkli a pouze hleděli, jak nádherný výkon tak malé dítě dokáže podat.

Každé dítě má obrovský potenciál

Většina dětí umí zpívat a zpívá. Postupe času se však něco stane nebo je to přestane bavit a pohřbí tak svůj jedinečný talent. Pokud tedy vaše dítě předvádí nádherné pěvecké výkony, nebojte se jej postavit před pódium a nechat jej ukázat, co v něm je. Přeci jen je možné, že překvapí celý svět, jako tato malá holčička Celine, která svým rozkošným hlasem ohromila naprosto všechny přítomné. Níže se můžete podívat na video s každým jejím vystoupením v soutěži Amerika má talent.

Zdroj: Littlethings

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*