Stydlivá 8letá Pavlínka nastoupí před porotu, svým talentem vyrazila posluchačům dech

Fotografie: RTP / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Malá holčička přišla na pódium před porotu a vypadala hodně stydlivě. Jakmile ale začala se svým vystoupením, najednou se změnila, a navíc svým talentem všechny překvapila.

Když se člověk potká s někým stydlivým, většinou je to ihned poznat. Stydlivost nejde skrýt a projevuje se hlavně tím, že se člověk moc nevyjadřuje, nechce být středem pozornosti, málo mluví a kolikrát radši ani nemluví. Tato holčička však přišla na pódium, kde chtěla porotě předvést svůj talent. Když si stoupla na jeviště, bylo ihned poznat, že je velice stydlivá. Porota se jí však snažila pomoci, a nakonec byli všichni hodně překvapení.

Nejen děti bývají stydlivé

Na světě existuje velké množství lidí, kteří jsou stydliví a mnoha z nich se daří celý život tuto svoji vlastnost před okolím tajit. Většina lidí si během života uvědomí, které situace pro ně nejsou příjemné a naučí se jim chytře vyhýbat. Stydlivost má ve svých vlastnostech asi každý člověk, ale záleží pouze na výchově a na stylu života, jak se stydlivost u každého projeví. Někteří lidé jsou totiž hodně stydliví a jiní toto slovo ani neznají.

Stydlivost se nejčastěji projevuje u dětí, kteří se vždy nějakou chvíli cítí nekomfortně v cizím prostředí. Pokud zjistí, že jim zde nehrozí nějaké nebezpečí a že lidé okolo nich jsou jim sympatičtí, po nějaké době se uvolní. Podobná situace se stala i malé holčičce, která přišla do talentové soutěže, aby zazpívala a z počátku ji přepadla stydlivost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Polly Ivanova (@pollyivanovaa)

Malá dívka se velice styděla

Když přišla do talentové soutěže holčička jménem Polly Ivanova (8 let), porota se a ní usmívala a snažila se dívku trochu rozmluvit. Na Polly však bylo znát, že podobnou situaci zažívá poprvé, je velice nervózní a také stydlivá. Dívka v hovoru porotě sdělí, že bude zpívat píseň s názvem The List od známé zpěvačky Beyoncé.

Dívka ohromila všechny posluchače

Když porota Polly řekla, že jim může předvést, co si připravila, Polly ukázala, aby jí pustili hudbu a ihned se dala do zpěvu. Z ničeho nic se ze stydlivé holčičky stala malá slečna, která dokonale zpívá a má hlas jako dospělá žena. Porota na Polly koukala s otevřenou pusou a nikdo z porotců nedokázal uvěřit tomu, jak malá holčička dokonale zpívá. I přesto, že některá slova nevyslovovala správně, její roztomilost a hlas byl opravdu přesvědčivý, aby se dostala dále.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]