Pětiletá holčička dojala celý svět k slzám. Nad jejími slovy se jistě zamyslíte i vy

Fotografie: Freepik

Děti mají pro své jednání vždy dobrý důvod, který dospělí nemusí ihned pochopit. Své o tom ví i babička pětileté dívky, která ji svými slovy dohnala k slzám.

Mnozí dospělí jsou dětmi přímo fascinování – jejich upřímností, bezprostředností a bezstarostností. V dětském světě není tolik překážek jako v tom dospělém. Věci v něm jdou řešit snáze a bez dalších komplikací. Krásným příkladem fungování dětské mysli je i příběh pětileté Sunshine a její babičky. Když se holčička jednoho dne vrátila ze školy, udělala něco, co její babičku naprosto zaskočilo. Jen co prvotní šok opadl, rozhodla se babička o příběh své vnučky podělit na internetu.

Dívenka vybrala z prasátka všechny své úspory

Malá Sunshine žije v poněkud netradiční domácnosti. Vychovává ji jen její babička Jackie Oelfke, protože její matka je drogově závislá a rovněž ve vězení (zde již byla bohužel několikrát). Sunshinin otec bohužel není známý. Protože se babička malé Sunshine domnívá, že dívka bude mít s těmito fakty spoustu problémů, až bude dospívat, snaží se jí nic nezakazovat a vždy vyjít vstříc.

Fotografie: Freepik

V momentě, kdy Jackie našla dívenku sedět nad vysypaným prasátkem, jak si přepočítávala své úspory, předpokládala, že si chce něco hezkého koupit. Sunshine ale začala peníze vkládat do plastového uzavíratelného sáčku a následně je umístila do školního batohu. V ten moment babička situaci nevydržela a zeptala se jí, co chce se všemi svými penězi dělat? Na zvídavou otázku odpověděla Sunshine s dětskou bezprostředností – peníze si nesla do školy.

Odpověď školačky babičku rozplakala

Pokračujte ve čtení článku na další stránce