Plechový kontejner jako vinný sklípek. Stačilo ho pouze zakopat na zahradě

Že musí být vinný sklípek jenom u vinohradu? Tento muž ukázal pravý opak. Vykopal velkou díru a nechal si do ní vsadit velký plechový kontejner. Když všem ukázal, co se mu povedlo vytvořit, tak byl každý v šoku. Z obyčejného starého plechového kontejneru se nestala kůlna na nářadí, jako je to na mnohých zahradách. Stal se z něho jedinečný vinný sklípek, kde má jeho majitel uloženy své oblíbené lahve a vína.

Vše začalo nápadem a velkou dírou v zemi

Na začátku byl sen mít svůj vlastní vinný sklípek. Vzhledem k lokalitě, kde muž bydlel, to nebylo možné. Až ho jednoho dne napadla zajímavá věc. Že by si ho mohl postavit v zemi. A tak si naplánoval kopání velké díry. A ta byla skutečně obrovská. Nejprve jeho počínání nechápala rodina a potom ho nechápali ani sousedé. A co teprve když došlo k tomu, že si na svou zahradu nechal přistavit velký plechový kontejner. V tu chvíli už absolutně nikdo nechápal, co se to děje. Kontejner sice následně zmizel v zemi, ale pochybnosti neustaly. Nikdo stále nevěděl, co se zde děje.

Muž se pustil do práce

Kontejner byl v zemi a muž začal pracovat na svém snu. Vytvořil vchod do daného kontejneru a v tu chvíli již bylo jasné, že ho bude používat a že v něm něco bude mít. Co ale bylo v plánu, to nikdo stále nevěděl. Tedy až do té doby, než muž všem ukázal své dílo. Kdo vešel dovnitř, ten už neviděl plechový kontejner, ale viděl místnost obloženou dřevem, kde byly vinotéky a také police. A na tom všem byla vína. Vznikl tak zcela unikátní vinný sklípek, který nyní dělá muži radost. Kromě toho že ostatním ukazuje, co vytvořil neopomene ani dát ochutnat vína, která tolik miluje.

Podívejte se na postup prací krok za krokem

Myslíte si, že vytvořit něco takového je zcela nemožné? Že nelze vykopat tak velkou díru, nebo že nelze z plechového kontejneru vytvořit vinný sklípek? Je to velký omyl. Časosběrné video jasně ukazuje na to, jak vše začalo a jak vše skončilo. Je až k neuvěření, jak velká byla díra, jak velký je kontejner a co se z něho povedlo vytvořit. Inu, pokochejte se tím sami.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]