Po přestěhování do nového domova na ni čekal zážitek jako z filmu. Tohle našla pod padacími dveřmi

Fotografie: Zernan2014 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Žena, která se nedávno přestěhovala do nového domova, narazila na své půdě na neobvyklou věc. Rozhodla se ji prozkoumat, to, co objevila, ale rozhodně nečekala.

Žena, která nedávno přesídlila do nového domova, narazila na nečekanou věc. Na první pohled to vypadalo jako běžná díra, ale když se ji rozhodla prozkoumat, zjistila, že se jedná o něco zcela jiného. Její domov skrýval tajemství, které se rozhodla nenechat jen tak a vydala se na děsivou cestu plnou objevů.

Na první pohled obyčejná díra, na ten druhý skrytá komnata

To, co na první pohled vypadalo jako nezvyklá díra, se nakonec přeměnilo v padací dveře. Žena neváhala a rozhodla se prozkoumat, co se za nimi skrývá. Jelikož ale nechtěla být na tento objev sama, podle webu Twn si na své pátrání vzala také kameru a rozhodla se celý objev natočit. Čekala cokoliv, to, co za dveřmi bylo, ji ale opravdu překvapilo.

Místnost pod padacími dveřmi byla plná odpadků a špíny, což byl zcela neočekávaný nález. I přesto, že se mohlo zdát, že se jedná o začátek hororového filmu, žena se rozhodla využít této situace k vytvoření zábavného videa na TikTok. I když zprvu čekala něco hororového, nakonec se ukázalo, že celá situace byla spíše zábavnou zkušeností.

Pár renovoval dům ze 60. let. Za vestavěnou skříní našli tajnou místnost se starými lahvemi vína

Video získalo statisíce diváků

Její video o objevu padacích dveří zaznamenalo na internetu velký úspěch. I přes záhadnou povahu objevu je důležité si uvědomit, že takové nálezy mohou být součástí prozkoumávání nového domova. Žena se rozhodla využít této příležitosti k tvorbě zábavy, ale každý by měl být opatrný, pokud se podobné situace vyskytnou.

@jillbearupI should explain that this house has a cellar and that this is not part of it. (Shrug)♬ original sound – Jill Bearup

Mějte na paměti, že objevy ve vašem domově mohou být zajímavé, ale také mohou přinést nečekané až nebezpečné situace. K domu, který neznáme, bychom tedy měli přistupovat obezřetně a ideálně se o všech nástrahách dozvědět před jeho samotnou koupí. O podobném objevu tajné místnosti v domě ze 60. let jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali v předešlém článku.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*