Běžec si u stromu všiml krabice s prosebným nápisem. Adoptoval tak všech 5 opuštěných koťat

Fotografie: 0x010C / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Nečekal, co se mu toho dne při běhání stane. Po cestě totiž zaslechl zvuky a všiml si velké kartonové krabice, na které byla napsána prosba o pomoc.

Deník TheDodo informoval o případu muže, jenž na autobusové zastávce našel krabici se vzkazem. Neměl ani tušení, jak mu tento nález změní život. Na krabici byly napsané jasné instrukce a on je nakonec splnil přesně tak, jak bylo požadováno. Dnes ničeho nelituje, u nich doma je totiž hodně veselo.

Zaslechl podivné zvuky a uviděl velkou krabici

Terrence Bracamonte vyrazil na své pravidelné běžecké kolečko. To ještě netušil, že dlouho běhat nebude. Poblíž autobusové zastávky totiž zaslechl hlasitý nářek, což ho zarazilo. Zastavil se a snažil se přijít na to, odkud zvuky vycházejí. Pak si všiml velké kartonové krabice ležící pod stromem, na které byl přilepený prosebný nápis.

„Prosím adoptujte je a postarejte se o ně. U nás doma se o ně postarat nemůžeme. Moc prosím, děkuji,“ stálo na vzkazu na krabici. Když se Terrence podíval dovnitř, uviděl, že je tu hned pět malých koťátek. Odhadoval, že jim nebude více než dva týdny. Některá byla ještě dokonce slepá. Nikde v okolí neviděl žádnou kočku, k níž by mohly patřit.

Zaměstnanci našli před vchodem podezřelou krabici. Z jejího obsahu jim ztuhla krev v žilách

Nejprve myslel, že jim najde adoptivní rodiny

Milovník zvířat věděl, že je tu takhle nemůže nechat. Vzdal tedy zbytek svého běhu, popadl krabici a namířil si to rovnou na nejbližší veterinární kliniku. Věděl, že koťátka potřebují okamžitou pomoc. Při vyšetření se však ukázalo, že ačkoli jsou malá a už nějakou dobu bez maminky, zdravotně jsou na tom velmi dobře. Terrence tak vyšetřená koťata odnesl k sobě domů, kde se o ně spolu s přítelkyní začal starat.

Původně měli v plánu pomoci jim v prvních týdnech života a pak jim najít nové rodiny, jež by je adoptovaly. Jak však s nimi trávili stále více času, do všech koťat se zamilovali. Nakonec se rozhodli, že si všech pět nechají. Jsme k nim velmi citově připoutání. Jsou jako naše malé sluníčko každý den. Zvuky, které vydávají, jsou tak roztomilé. Máme je moc rádi,“ řekl Terrence podle deníku 1DayTopNews.

Milovník zvířat si tak místo běhání přinesl domů hned celou rodinku roztomilých koťátek. To sice v plánu neměl, ale rozhodně nelituje. Krabici s koťaty nemohl najít nikdo lepší než právě on. Na SvětěKreativity si můžete přečíst také o jiném laskavém muži, který zachránil 3 zmrzlá koťata. Naštěstí měl u sebe termosku s teplou kávou.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*