Podle držení telefonu lze hravě zjistit charakterové vlastnosti člověka

Víte, že držení telefonu o vás může vypovědět více, než si myslíte? Zjistěte své charakterové vlastnosti v jednoduchém testu. Jeho základ je prostý. Stačí si vyndat mobilní telefon a vzít ho do ruky. To, jak ho držíte si zapamatujte. Podle toho dokážete nahlédnout do vašeho nitra a poodhalit řadu vlastností.

Držení v jedné ruce, používání palce

Pokud držíte telefon v ruce, a palcem obvykle zadáváte text, tak to o vás vypovídá zajímavou věc. Buďte jste žena, nebo výjimečný muž. Zvládáte totiž dělat řadu věcí najednou. To se může hodit v osobním, ale i pracovním životě. Jste také osobou, která chce být středem pozornosti a ráda o sobě mluví. To však může někdy vadit, jelikož si okolí myslí, že jste sebestředný jedinec.

Držení v obou rukách, používání palce

Držíte telefon oběma rukama a palcem zadáváte text? Jestliže ano, tak toto držení telefonu ukazuje na vaše soukromí. Raději jste sami, s okolím moc nekomunikujete a málokdy požádáte druhé o pomoc. Máte pověst samotáře. Otevřete se a začnete naplno komunikovat až tehdy, kdy někoho dobře poznáte a trávíte s ním více času.

Držení oběma rukama, používání obou palců

Toto o vás vypovídá, že jste velmi citlivou osobou. Někdy máte i psychické problémky, jako je strach nebo úzkost. Bojíte se, abyste neřekli něco špatného, a tak často raději mlčíte. Jste velmi kritickou osobou jak k okolí, tak k tomu, co děláte vy. Jste cílevědomí a pečliví, ale ne vždy dokážete naplno ukázat svůj talent. Přitom mnohdy převyšujete ostatní.

Držení v jedné ruce, používání ukazováku druhé ruky

Toto držení telefonu ukazuje, že jste osobou, která je spíše tichá a která je také spíše klidná. Než něco uděláte, tak si to několikrát promyslíte a zvážíte všechna pro a proti. Raději jste doma v klidu než ve větší společnosti. Nemáte rádi hádky a konfliktům se chcete, pokud možno vyhnout. Když vám někdo udělá něco špatného, dokážete odpustit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]