To, v jaké poloze nejčastěji spíte, vypovídá mnohé o vaší osobnosti. Zde najdete svou odpověď

Fotografie: Canva

Vaše ideální spánková poloha může vypovídat mnohé o tom, kdo ve skutečnosti jste. Poznejte tu svou a získejte odpovědi, které hledáte.

Pravděpodobně každý z nás má oblíbenou spánkovou polohu, ve které se mu usíná nejlépe a rád se ke ní každou noc vrací. Někteří se rádi roztahují přes celou postel jako mořská hvězdice, jiní se zase raději schoulí do klubíčka a drží se na svém místě. V každém případě však může poloha vašeho těla během nočního odpočinku vypovídat mnohé o tom, kdo ve skutečnosti jste a jaké jsou vaše charakteristické rysy.

1) Na boku s vystrčenými koleny

Pokud rádi usínáte na levém nebo pravém boku, přičemž vystrkujete kolena, jste typ člověka který se nebojí budoucnosti a je jen velmi těžké ho urazit. Patříte k lidem, kteří se usmívají i v šedivém a chladném počasí, nic vás jen tak nerozhodí a jste obecně spolehlivý. S radostí se také přizpůsobujete životním změnám, což vám mnozí závidí.

2) Spaní v poloze plodu

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi spí v poloze plodu, pak by pro vás mohlo být ideální psát blog, malovat nebo se učit tančit. Tato spánková poloha totiž naznačuje, že se snažíte skrýt před problémy, které vás v životě potkávají. Proto vám může pomoci dát průchod svému talentu a dostali to ze sebe ven. Poloha plodu také vypovídá o tom, že máte často potřebu, aby s vámi ostatní lidé soucítili.

3) Na břiše s rukama a nohama do stran

Pokud spíte na břiše s rukama a nohama do stran, znamená to, že patříte k lidem, kteří dávají přednost strukturovanosti a plánování všeho předem. Nemáte rádi překvapení, v profesním i osobním životě máte řád a často přebíráte iniciativu. Kromě toho, že jste impulzivní, vám smysl pro zodpovědnost umožňuje dosáhnout velkého úspěchu.

4) Spaní na zádech s jednou rukou za hlavou

Spaní v poloze na zádech s jednou rukou za hlavou vypovídá o tom, že je člověk velmi silná osobnost. Pokud v ní usínáte i vy, pravděpodobně jste zvyklí na velkou pozornost a rádi se stýkáte s ostatními. Kromě toho jste však obecně spokojeni s životem a zůstáváte pozitivní za jakýchkoliv okolností. Nevadí vám tvrdá práce a vždy mluvíte pravdu.

5) Pozice vojáka

Pozice vojáka znamená, že rádi usínáte v pozici na zádech s rukama podél těla. Pokud je vám blízká, pravděpodobně jste velmi přísný, náročný a opatrný člověk – nejvíce však sám k sobě. Víte, jaké cíle jste si v životě stanovili a tvrdě pracujete na jejich dosažení.

6) Spaní s jednou nohou pokrčenou směrem k bradě

Pokud spíte v této poloze, znamená to, že vám často dělá problém rozhodovat se, a to jak v osobním, tak i profesním životě. Raději proto dáváte přednost přesnosti, stabilitě a klidu. Jste ovšem vždy připraven na dobrodružství a mnozí vás považují za nepředvídatelnou osobnost – vaše nálada se často mění, což může být pro ostatní velmi matoucí.

7) Spaní v různých polohách

Pokud máte tendenci usínat v různých polohách, je to znamení toho, že můžete mít mnohostrannou osobnost. Je možné, že některé aspekty sebe samotného jste ještě pořádně nepoznali a furt máte čas, abyste je našli. Berte to jako něco vzrušujícího, na čem můžete nyní pracovat – když se poznáte, nemusíte být daleko od toho, abyste našli vaší oblíbenou polohu pro spaní.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*