Porodní sestra zjistí, že její snacha je dítě, které před 22 lety pomohla porodit

novorozenec porodnice
Fotografie: Freepik

Začátkem tohoto roku čekalo porodní sestru z Utahu obrovské překvapení. Zjistila, že před více než 20 lety pomáhala porodit ženu, kterou si její syn vybral za manželku.

Mary Ann West je porodní sestra žijící v Utahu. Na začátku letošního roku se setkala s velkým překvapením. Dle jejích slov to byla úžasná náhoda. Pokud věříte na osudová setkání, toto je zřejmě jedno z nich. Mary Ann totiž zjistila, že její budoucí snacha pro ni není až tak cizí – poznaly se už před 22 lety.

První setkání s budoucí snachou

Mary se s rodinou Pollových poprvé setkala v červnu roku 2001, kdy pomohla porodit Stacyino třetí dítě – dceru Kelsey. Mary si vzpomněla, jak komplikovaný byl Stacyin porod, byl problém s placentou. Ve své 29leté ošetřovatelské kariéře byla tato konkrétní komplikace jediná, se kterou se setkala, proto si tento porod tak dobře pamatuje, i když uběhlo už dlouhých 22 let.

Vzpomněla si také, jak utěšovala Stacy, když vyjádřila obavy z následné péče o 3 malé děti. „Dávala jsem jí tipy, jak pomoci starším sourozencům přizpůsobit se novému miminku, byla to skvělá zkušenost,” vzpomíná Mary Ann. To ještě netušila, že ji i jejího syna čeká jedno veliké překvapení.

Když Tyler potkal Kelsey

Kelsey a Tyler se poznali v srpnu roku 2021 v bance, kde dívka pracuje. „Vrátil se a požádal mě o moje telefonní číslo, tak jsme začali chodit na rande,” vypráví Kelsey. Během cesty do Mexika letos v únoru se dvojice zasnoubila. Jednoho dne došlo i na prohlížení starých fotografií. Při přípravě na svou květnovou svatbu narazili na něco zajímavého.

„Procházeli jsme mé fotoalbum, abychom našli nějaké snímky pro naše svatební video. Našli jsme obrázek, na němž je Mary Ann,” řekla Kelsey. „Tyler řekl: ‚To je moje máma.‘ Byla to nepopiratelně Mary Ann.” Našli také rodný list Kelsey, který byl psán Maryiným rukopisem. „Byli jsme naprosto nadšení, začali jsme to všem vyprávět a všem psát,” neskrývá své nadšení Kelsey.

Matky se staly nejlepšími přítelkyněmi

Od té doby se Mary Ann s Pollovými sblížila a nyní o Stacy mluví jako o své nejlepší kamarádce. Kelsey pokračovala vyjádřením uznání a lásky své tchyni: Dokázala pomoci mé mámě v době, kdy se opravdu bála, a to znamená hodně, protože moje máma pro mě znamená celý svět. A jen to, že jsem tam mohla mít obě své mámy, když jsem byla přivedena na svět, je něco, co nemůže říct každý. Budu za to navždy vděčná.”

Zdroj: Washingtonpost

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]