Použil plastovou lahev, trochu polystyrenu a vánoční dekorace byla na světě

Také se těšíte na to, až si vyzdobíte váš byt nebo dům? Vánoční dekorace nemusíte kupovat. Vyrobte je z lahve a polystyrenu. Ukážeme vám, jak na to. Tento zajímavý nápad vás nadchne nejenom tím, že samotná výroba je velmi jednoduchá, ale také výsledkem. Pokud vás zajímá, jak přesně je vyrobit, není nic jednoduššího než postupovat krok za krokem v našem návodu.

Postačí plastová lahev a trocha polystyrenu

Co budete na tvorbu této unikátní vánoční dekorace potřebovat? I tady vás zaujme jeden unikát. Tím základním bez čehož se neobjedete je plastová lahev a dále je to také trocha polystyrenu. Potom už stačí jenom obyčejné věci, které máte zcela běžně doma. A top lepidlo, nůžky, nebo také stuhu. Pokud vám přijde, že s takto málo věcmi nejde nic zajímavého vytvořit, tak vás velice rychle vyvedeme z omylu. Samozřejmě že to jde. A výsledek je navíc naprosto dokonalý.

Držte se video návodu

Aby se vám vánoční dekorace povedla, je třeba se držet dostupného video návodu. Ten spočívá v tom, že si jako první nadrtíte polystyren na malé kuličky. Následně si vezmete lahev, kterou nůžkami rozstřihnete. Vlastně bude vaším cílem její zmenšení tak, aby na sebe následující části dále navazovaly. Důležité je postupovat opatrně a stříhat, pokud možno rovně. Výrazně to ovlivní krásu samotného výsledku. Pokud se vám první pokus nepovede, nezoufejte. Vezměte jinou lahev a můžete to klidně zkusit znovu.

Potom už budete potřebovat právě polystyren, nějakou vánoční postavičku a také kousek stuhy nebo krajky, kterou zamaskujete spoj samotné lahvičky. Stačí vám pár minut a následně už můžete rozmýšlet jenom to, kam svou vánoční dekoraci umístíte. Díky klasickému tvaru spodní části PET lahve není problém s umístěním kamkoliv. Třeba na stůl, na polici, ale i na komodu. Je na vás, kde chcete něco tak krásného a zajímavého mít.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]