Použila staré palety a vytvořila z nich na zahradě dokonale vypadající venkovní sezení

Občas stačí jednoduchý nápad a z naprosto obyčejného materiálu, kterým mohou být i nepotřebné staré palety, postavíte parádní věc, která všechny nadchne. Vysloužíte si tak obdiv a uznání rodiny a přátel. Vaši sousedi vám začnou závidět a třeba je svým činem inspirujete k něčemu podobnému. Jedné ženě se povedlo na zahradě vytvořit krásné dílo. Ke zhotovení ji stačilo několik dřevěných palet, nářadí, šikovné ruce a úsměv na tváři.

Nejpůsobivější stavební projekt

Jistě víte, že z dřevěných palet lze vytvořit mnoho zajímavých stavebních projektů. Mnohdy se jedná o vskutku zajímavé projekty, které si zaslouží velký obdiv. Jeden z projektů však nad ostatními výrazně vyčnívá. Patří jedné šikovné ženě, která se s ním pochlubila na známém internetovém portále. Vytvořila jeden z nejpůsobivějších stavebních projektů z palet, který můžete vidět.

Výsledek její práce je úžasný, neboť jde o dokonalý letní únik z každodenního života. Kdo by tušil, že z obyčejných dřevěných palet lze udělat něco tak krásného a praktického. Zahrada za domem tak získala dokonalé vybavení, jež obdivují lidé z širokého okolí.

Jen palety a dobrý nápad

Na začátku si nachystala 43 palet, které důkladně obrousila, aby je zbavila nečistot a vytvořila na nich hladký povrch. Jakmile měla palety připraveny, natřela je bílou barvou pomocí pneumatické pistole, a nechala je na sluníčku uschnout. Když uschly, roztáhla na zahradě geotextílii v rozměrech 4×6 metrů, aby zabránila růstu trávy pod dřevem. Na textil pak naskládala vedle sebe palety. Následně z palet opatrně vytvořila zeď, křesla a stolek.

Pohrála si také s malým plotem. K tomu, aby byla stavba stabilní, použila ocelové tyče a dráty. Kolem celé paletové stavby zasadila krásné květiny. Protože hned vedle byl bazén, přidala také několik modrých lehátek. Jakmile měla hotovo, na stůl nachystala šampaňské, květiny a něco k zakousnutí, aby mohla přivítat své přátele.

Vytvořte si taky

Pokud si chcete něco podobného doma vytvořit také, budete potřebovat: 20 palet, rozměr 100 x 120 cm (podlaha); 3 palety, velikost 100 x 120 cm (stůl); 12 palet, velikost 80 x 120 cm (lavice); 8 palety o rozměrech 100 x 120 cm (vysoký plot); několik malých palet pro plot a geotextílii 4×6 metrů.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]