Umírající 92letá babička v hospici: Poslední chvíle strávila se ženou, kterou nikdy neviděla. Jednalo se přitom o její vnučku

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena pomáhala staré a umírající babičce a v posledních chvílích byla jediná, kdo jí dělal radost. Konečně se uviděly.

Stará žena, která dostávala hospicovou péči, pomalu otevřela oči a pohlédla na dívku, kterou nikdy předtím neviděla. Poté se natáhla, aby jí podala ruku, protože jí chtěla poděkovat za to, jak se o ni v posledních letech starala. Byla šťastná, že ji konečně spatřila, bylo to totiž její poslední přání.

Měly blízké přátelství

Keslar , která žije ve Virginii a je studentkou prvního ročníku vysoké školy, opravdu chtěla vidět jednoho ze svých nejbližších přátel. Proto, když se dozvěděla, že 92 letá babička brzy zemře, neváhala ani minutu a odletěla do New Yorku. Keslar a 92 letá žena měly za poslední dva roky opravdu nádherné přátelství, ale kupodivu se nikdy nesetkaly tváří v tvář. Obě totiž žily v jiných státech.

Často si psaly

Tyto přítelkyně se seznámily prostřednictvím sociálních sítí a bylo vidět, že si opravdu sedly. Psaly si docela dost často, vždy měly co probírat. Keslar napsala více než 100 dopisů do různých domovů pro seniory, ale pouze tato žena jí odpověděla. Postupem času se ale ženin zdravotní stav zhoršoval a vlastně na nic nereagovala.

Proto bylo pro všechny velkým překvapením, když vzala Keslar za ruku, jakmile si sedla k její posteli. Sice jí neodpovídala, ale bylo vidět, že ji vnímá, každé její slovo. Keslar jí vyprávěla o své rodině a o všem, co ji napadlo. Žena bohužel zemřela, ale Keslar řekla, že si ji zachová navždy v paměti. Vztah mezi nimi dokazuje, že velké přátelství může vzniknout i bez ohledu na věk.

Zdroj: Wsaz

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]