Pravá mateřská láska: Žena ve věku 98 let se v pečovatelském domě stará o 80letého syna

Mateřská láska je jedním z nejsilnějších citů, který existuje. Potvrzuje to tato žena. Ve svém požehnaném věku neváhá a stále se stará o svého syna. Není to však proto, že by její syn byl takzvaný mamánek, který by se nedokázal postarat sám od sebe. Je třeba říci, že muži je už 80 let a bohužel jeho zdraví není tak dokonalé, jako v případě jeho matky, které je 96. Muž tak potřebuje pravidelnou péči a pomoc. A kdo jiný by mu ji měl dopřát, než právě jeho matka? Příběh této ženy dojal celý svět. A rozhodně dojme i vás.

Jedno ze tří dětí

Ada Kaeting neměla jenom jednoho syna. Měla celkem tři děti. Je to však právě Tomy, který aktuálně potřebuje tu největší pomoc. A proto se matka rozhodla, že mu ji musí poskytnout. Muž byl po celý svůj život aktivní a také soběstačný a nic nenasvědčovalo tomu, že by se ve stáří mělo něco změnit. Nakonec ale lékaři diagnostikovali Tomovi řadu zdravotních problémů a vše došlo k tomu, že už se o sebe nedokázal sám postarat. Byl proto nucen přestěhovat se do pečovatelského domu, kde měl jistotu neustálého dohledu od zkušených zaměstnanců.

Jeho maminka se rozhodla, že mu pomůže

Nutno samozřejmě říci, že Tom má svou vlastní rodinu. Má své děti, stejně jako vnoučata. Nutno ale říci, že jeho děti jsou ekonomicky činné a tak musí chodit do práce. Proto nemohou zvládnout takovou každodenní péči, které by jejich otec vyžadoval. Vnoučata jsou zase nadanými studenty a tak je jasné, že nemohou zanedbávat školu. A tak zbývá poslední osoba. Jeho matka. Vzhledem k věku 98 je již dávno v důchodovém věku a tak má dostatek času být synovi na blízku. Dokonce se kvůli tomu i přestěhovala, aby to do pečovatelského domu měla blízko.

Jsou spolu každý den

Jde o krásný důkaz mateřské lásky. Tom má opravdu štěstí, že má takovou maminku. Ta ho dobře vychovávala po celé jeho dětství a nyní ukazuje, že je to právě ona, kdo se o něho dokáže postarat také na sklonku jeho života. V době, kdy je nemocný a samostatnou péči sám o sebe nezvládá. Matka mu se vším pomáhá a tak jsou spolu každý den i několik hodin. Pro Toma je to nejlepší život, jaký může být. Stále je blízko rodiny, což se podepisuje i na tom, že se jeho stav až tak nezhoršuje. Pokud jde o péči odbornou, tak tu samozřejmě zastávají lidé v pečovatelském domě.

Ten nejdokonalejší vztah

Příběh matky a syna dojímá celý svět, jelikož ukazuje jak na to, jak silná může být mateřská láska, tak ukazuje také na to, jak obětavé mohou být matky, které milují své děti. I když spolu tráví každý den, rozhodně je jim to ku prospěchu. Stále si skvěle rozumí, nehádají se a Tom je své matce velmi vděčný, že mu může být na blízku. Ona to bere jako naprostou samozřejmost. Je to stále její syn a nezáleží na tom, zda mu je 10 nebo 80. Je to matka a má povinnost se o svého syna postarat.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]