Stavitel připravil pomstu desetiletí pro zákazníka, který odmítal zaplatit. Názory diváků se liší

Fotografie: Depositphotos

Stavitel se celý týden dřel a místo zasloužené odměny nepřišlo vůbec nic. Majitelé ho ignorovali a dělali, jako by se nic nestalo. Muž se tedy rozhodl zakročit a vzal situaci do vlastních rukou.

Lidé občas neznají hranice vlastního jednání a nezajímají se o druhé. Přece jen je slušnost zaplatit za určitou službu, se kterou si někdo dal opravdovou práci. Často se pak vedou různé soudní tahanice a poškození se snaží získat ušlý zisk zpět. To vše ale vyžaduje obrovskou hromadu energie. Když už vám naprosto dojdou nervy, racionální chování musí jít stranou. Pak nastávají různé bizarní záležitosti, nad kterými byste jindy jen zakroutili hlavou.

Oprava garážové střechy

Vše se nejprve zdálo naprosto normální, stavitel z Dublinu se věnoval jedné z dalších mnoha zakázek. Majitelé garáže chtěli, aby opravil její střechu. Pracoval rychle a do týdne byl se vším hotov. Později spočítal všechen použitý materiál a předal manželskému páru fakturu s dvoutýdenní splatností. Na finanční odměnu ale čekal marně, nic totiž nepřišlo. Rozhodl se tedy zadavatele zakázky znovu vyzvat k zaplacení pomocí telefonu, ale dovolal se maximálně do hlasové schránky, a tak se uchýlil k razantnímu kroku.

Odplata s motorovou pilou

Po několika nevyřízených upomínkách došla muži veškerá trpělivost a vzal celou záležitost do vlastních rukou. Vylezl znovu na střechu garáže, tentokrát s motorovou pilou v ruce, a začal do ní řezat. Stál na ní, dokud se celá nerozbila. Tohle se stane, když nezaplatíš ten blbej účet!“ vykřikl naštvaný muž. Nebyl totiž jediný, kdo byl podveden. Tento pár okradl už několik dělníků. V ulici, kde bydlí, visely i letáčky s varováním před nimi. Jsou už dobře známou firmou.

Žena přistihla svého přítele při nevěře. Téměř okamžitě vymyslela pořádnou pomstu. Jeho reakci natočila na kameru

Při odvetě ho navíc natočili sousedé a následně záběry zveřejnili na sociální sítě. Video se pochopitelně nevyhnulo všemožným komentářů a názorům ostatních uživatelů. Mnoho lidí vyjádřilo staviteli svou podporu v komentářích: Majitelé garáže dostali adekvátní upozornění nebo „Férové jednání,“ napsali. Jiní zpochybnili zákonnost a etiku takového činu. Tato věc je tedy důkazem, že podnikání občas dokáže být opravdu frustrující a určitě není pro každého.

Fella in Swords Co. Dublin didn’t pay his builder.
by u/theenchantedarsehole in ireland

Pocit nespravedlnosti

Muž určitě pocítil opravdový pocit nespravedlnosti, se kterým není jednoduché se vyrovnat a pracovat. Obzvlášť pokud se jedná o opravdu vysokou peněžní částku a musíte zabezpečit celou svou rodinu. Nic není jednoduché, každopádně jednání majitelů garáže určitě nebylo správné.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]