Předvánoční čas nákupu svíček se blíží. Kupte klasické bílé a vylepšete si je pomocí fénu

Nyní, na podzimní a předvánoční období jsou svíčky jako stvořené. Poradíme vám, jak si je zajímavě vylepšit. Díky tomu se z obyčejných bílých mohou stát naprosto dokonalé interiérové dekorace, které vám bude stoprocentně každá závidět. Společně se podíváme na trojici populárních, osvědčených a také jednoduchých postupů. Vylepšete svůj interiér – je to hračka.

Fotografie na skleněné nádobě

Jako první si vyroníme zajímavou lampu, jejíž základem nebude běžná žárovka, ale bude to svíčka. Potřebovat k tomu budete jenom skleněnou oválnou nádobu, kterou dnes běžně koupíte v bytových dekoracích. Do ní následně umístíte svíčku, kterou zapálíte. Než to ale uděláte, je třeba si skleněné povrch vylepšit. A jak? Vezměte fotografii, kterou máte velmi rádi, přeneste ji na hedvábný papír a ten následně obtočte kolem skleněného válce. Sem ji nalepte a poté už můžete začít se zapálením svíčky. Uvidíte, že tato dokonalá lampa ze svíčky dokonale vylepší celkovou atmosféru vašeho domova.

Fotografie na svíčce

Chcete použít jenom svíčku, nikoliv jakoukoliv nádobu? Ani to není žádným probléme. Základem je opět populární fotografie a potom voskový papír. Nyní vezměte fotografii a přiložte ji přímo na svíčku a na ní následně přitiskněte onen voskový papír. Vezměte si klasický fén a místo postupně zahřívejte. Jako zázrakem dojde k tomu, že bílá svíčka bude mít na sobě obtištěnou tuto krásnou fotografii. Podobně můžete postupovat i u dalších svíček, pokud je chcete originálně vylepšovat.

Zkuste i další tipy

Pokud chcete mít v interiéru ještě více zajímavě umístěných fotografií, není to problém. Podívejte se na video níže, kde najdete další čtveřici velmi zajímavých nápadů, které mají jedno společné. Jsou originální a hravě je zvládnete i vy. Stačí jenom trocha zručnosti a pár desítek minut vašeho času. Nic více potřeba opravdu není.