Předvánoční detoxikace těla, aneb udělejte něco pro své zdraví!

S blížícími se Vánoci a následným koncem roku začíná spousta lidí uvažovat o nějakém předsevzetí, se kterým by vstoupili do nového roku a začali tak úplně s čistým štítem. Možná i vy nad něčím podobným přemýšlíte a lámete si hlavu, co byste pro své zdraví mohli udělat. Jednou z možností je detoxikace, která zbaví vaše tělo škodlivých toxinů, s nimiž se setkáváte každý den. Proč to nezkusíte i vy? V dnešním článku se společně podíváme na význam detoxikace a zároveň si prozradíme, jak taková kompletní očista těla vlastně funguje.

Význam detoxikace

Každý den musí vaše tělo i zdraví čelit celé řadě nebezpečných toxinů, jejichž zdroje jsou například v ovzduší, alkoholu, drogách, ale i stravě nebo chemikáliích. Ty mohou být příčinou nepříjemných alergií a ekzémů, rovněž mohou stát i za bolestí hlavy a kloubů, což vás v životě může omezovat. Omezit jejich vstřebávání je velice složité.

C.I.C. metoda, aneb očista těla i duše

Slyšeli jste někdy o pojmu C.I.C. metoda? Jedná se o formu detoxikace kladoucí důraz nejen na očistu těla, ale i duše. Jen málokdo totiž ví, že pokud se chce zbavit toxinů v těle, musí svou pozornost zaměřit i na psychickou stránku. Tato metoda zaručí mnohem lepší výsledky.

Nezávazná první schůzka a vaše rozhodnutí

Zaujala vás C.I.C. metoda? Podstoupit ji můžete buď v Praze, Plzni nebo v Ostravě. Sami si zvolíte svého terapeuta, se kterým se sejdete na první schůzce a podrobíte se diagnostice typu toxické zátěže prostřednictvím přístroje Salvia. Díky tomu vám terapeut navrhne ten nejlepší postup, na jehož základě se budete moci dobrovolně rozmyslet, zda chcete šestitýdenní kúru podstoupit.

Jak to funguje

Během kúry jsou podávány produkty Joalis fungující na bázi přírodních a přirozených pochodů lidského těla. Budou-li ve vašem těle přítomny toxiny, dojde k jejich vyloučení díky imunitnímu systému a to již v prvních týdnech. Pokud bude vaše tělo čisté, nebude váš imunitní systém nucen reagovat. Dobrou zprávou je, že touto formou můžete zároveň odblokovat emoce, díky kterým se ve vaše těle škodlivé toxiny ukládaly.

Nechte si poradit

Ačkoli se produkty Joalis dají zakoupit i bez odborné pomoci, nebudete mít v takovém případě jistotu, že dojde ke správnému fungování a tedy i k maximální detoxikaci vašeho těla. Pamatujte, že zdraví máte jen jedno a je třeba o něho pečovat. I když se budete snažit žít zdravě, přísun toxinů zcela neovlivníte. Díky detoxikaci nenabudete jen dobrého dojmu, ale budete žít s vědomím, že jste jste pro své tělo udělali maximum!

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]