Zbavme se toxinů, které se nám hromadí v těle! Pojďme si vyrobit babský obvaz chodidel – detoxikuje vše, na co si vzpomenete

Zbavte se nebezpečných toxinů, které se hromadí ve vašem těle snadno a účinně. Skvěle vám pomůže tento přírodní obvaz na nohy.

Hromadění toxinů v těle může mít závažné dopady na vaše zdraví, a to včetně onemocnění jater, kožních problémů nebo dokonce vzniku rakoviny. Je proto důležité, abyste pravidelně prováděli správné léčivé kůry, které vám všechny tyto nežádoucí složky pomohou z těla odstranit. S tím vám skvěle pomůže tento účinný obvaz na nohy, k jehož přípravě budete potřebovat pouze dvě přírodní ingredience.

Detoxikační obvaz

Tento detoxikační obvaz byl poprvé použit v Japonsku, kdy jej pacienti nosili přes noc, aby se zbavili nahromaděných toxinů a odpadních látek ze svého těla. Po jeho použití by se ráno měl zbarvit do tmavě hnědé barvy, což je dobrou známkou toho, že zafungoval přesně tak, jak by měl. Zároveň by to však mělo být varováním, abyste změnili svůj životní styl a samozřejmě také stravu – pokud tedy ve vyšším věku nechcete být náchylnější k nebezpečným onemocněním.

Léčivá kůra se používá v oblasti nohou a to z prostého důvodu. Jedná se totiž o oblast, ve které se nachází bohatý krevní a lymfatický oběh, tudíž její složky zde působí nejefektivněji. Zároveň je to však také důvod, proč se nejvíce odpadních látek hromadí právě v dolních končetinách, tedy zejména chodidlech, kotníků a holení. Níže se můžete podívat, jak správně provést tuto osvědčenou detoxikační léčbu.

Příprava a použití pro správnou léčbu

Pokud si tedy i vy chcete ulevit od nahromaděných toxinů v těle a podpořit tím své zdraví, měli byste léčbu detoxikačním obvazem provádět alespoň jednou do měsíce. To vám může pomoci zbavit se vysokého krevního tlaku, bolestí hlavy, cukrovky, deprese, nespavosti a dokonce několika kil navíc. Pro přípravu budete potřebovat následující ingredience:

  • cibule
  • česnek
  • voda
  • lepicí gázový obvaz
  • ponožky
Fotografie: Pixabay

Příprava je poté již naprosto jednoduchá. Nejprve nakrájejte cibuli a česnek na tenké plátky a poté je vložte do hrnce s vařící vodou. Nechte je vařit alespoň 10 minut, poté směs stáhněte z pánve a nechte ji ještě 20 minut vychladnout. Po uplynutí této doby ponořte do hrnce gázu, aby se zcela navlhčila – ale pozor, neměla by kapat. Nakonec si obvažte nohy, oblékněte přes zábal ponožky a nechte léčivou kůru působit přes noc. Ráno si ji sundejte a spolu s vyplavenými toxiny ji vyhoďte do koše.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]