Překvapení pro královnu: Údajný nevlastní syn prince Philipa se hlásí o svá práva

Fotografie: Depositphotos

Rok 2022 opět nenechává královskou rodinu v klidu bez povšimnutí. Na povrch totiž vyplul další možný skandál.

Princ Philip by 10. června oslavil 101. narozeniny. Jeho život je studnicí plnou vzrušujících příběhů, ale také nevyřešených záhad. Manžel Alžběty II. sváděl ženy už jako teenager. Byl v tom skvělý. Krátce před svatbou s budoucí královnou se v tisku objevily informace o jeho milostném poměru a o dítěti, které přišlo na svět. Šlo o Philipova kmotřence – chlapec byl dlouhá léta považován za nemanželského syna vévody z Edinburghu. Chlapcova matka to nepopřela. Přečtěte si příběh Maxe Boisota a jeho rodiny.

Poměr s nacistkou

Některé nedávné zprávy tvrdily, že princ Charles má tajného bratra, který tvrdí, že princ Philip je jeho otec. Britskou královskou rodinou nyní ale otřásají zprávy, že princ Philip měl za druhé světové války poměr s německou manželkou nacistického vojáka.

V knize „Tommy Boy“, kterou v roce 2005 napsal inženýr Günther Focke, píše o všech trvalých drsných urážkách ostatních mladíků, když vyrůstal v poválečném Německu jako nemanželské dítě lásky vdané německé barmanky a britského důstojníka. Později se oženil s královnou Alžbětou II, budoucí panovnicí Spojeného království.

Günther byl údajně po zjištění svého skutečného otce uznán za prvorozeného syna prince Philipa, nikoliv prince Charlese. Buckinghamský palác naproti tomu vydal hrozivé výhrůžky. Nyní pětasedmdesátiletý Němec, o dva roky starší než princ z Walesu, prohlásil, že nechci ublížit královské rodině, ale potřebuje pocit uzavření a toho se mu nedostane, dokud se nepřizná, že princ Philip byl  jeho otec.

Fotografie: Piqsels

Palác dává „ruce pryč“

Podle serveru Radar Online, který analyzoval jejich společné fotografie, je podoba mezi Güntherem a princem Charlesem „nepřehlédnutelná“. „Mám dokonce stejné uši jako on. Nemyslím si, že by někdo mohl pochybovat o mých tvrzeních, jakmile uvidí tyto fotografie,” podotkl Günther . Také uvedl, že Buckinghamský palác s důkazem DNA nepomůže.

Princ Philip měl údajně během manželství s Jejím Veličenstvem několik přítelkyň a rodina údajně odmítá předat údajnému synovi genetický vzorek. Když zesnulý královský pár ještě žil, Günther se nechal slyšet, že by mohl získat vzorek Philipových vlasů nelegálně, ale bylo by to velmi nespravedlivé. Jediné, co chtěl, bylo, aby se Philip přiznal, že byl jeho otec.

Vévodovy válečné pletky

V téže knize Günther Focke prozradil, že v roce 1945 se královnin manžel seznámil s jeho maminkou Marií Karolínou a svedl ji. Údajně se seznámili ve Wremenu v hostinci Schwanewedel sotva 150 metrů od malého zchátralého samostatně stojícího jednopatrového domu, kterému říkala domov. Princ Philip byl v té době prvním poručíkem na palubě HMS Whelp, čerstvě postaveného torpédoborce.

Fotografie: Piqsels

Lodní deník dokládá, že vévodovy cesty po Evropě a Tichomoří, na nichž trval Günther , podávají důkaz, že skutečně navštívil Německo v těch dnech, které by se shodovaly s jeho početím. „Věděl jsem, že v době, kdy se mnou matka otěhotněla, odletěl do Evropy a navštívil Německo.”

Manžel Mary Karoline, nacistický voják Herrmann, byl podle předpokladů zabit, ale to jí nezabránilo zamilovat se do Philipa Mountbattena, přestože s ním už měla dvě děti. Po válce údajně otěhotněla ještě třikrát, ale princ Philip se už nevědomky dvořil dceři anglického krále. Zprávy hovořily o tom, že princ Philip chtěl Günthera přivézt do Anglie, ale Mary Karoline odmítla. Místo toho dostávali z Londýna zásoby potravin, ale neexistují žádné důkazy o tom, že by se královská rodina zabývala jejich dodávkou.

Günther se domníval, že jedinou možností je vydat knihu, protože se jeho přání o přiznání otcovství nesplnila. Teď, po vévodově loňském úmrtí, se ale již pravdu stejně pravděpodobně nikdy nedozví.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]