Tajné vášně princezny Diany: Její soukromý kuchař odhalil, která jídla milovala a která nesnášela

Fotografie: Depositphotos

Pokud jste se někdy zajímali o princeznu Dianu, dost možná víte, že měla jednu chvíli velké potíže s jídlem. Opravdu to neměla jednoduché.

Vztah princezny Diany k jídlu je velmi známý a někdy je dokonce považován za senzaci. Což tedy rozhodně není pravda. Když byla Diana ještě naživu, dost často o svém komplikovaném vztahu s jídlem mluvila. A bylo vidět, že jí to skutečně nedělá dobře. Otevřeně totiž přiznala, jak dlouho bojovala s bulimií. A její kuchař odhalil, jak to s jejími problémy bylo.

Snažila se dát do pořádku svůj jídelníček

Po rozchodu s princem Charlesem se chtěla dát Diana dohromady. I z toho důvodu se rozhodla, že si najme soukromého kuchaře. Darren McGrady řadu let pracoval jako šéfkuchař v různých prestižních podnicích. O několik let později se přestěhoval do královské kuchyně v Buckinghamském paláci.

Ten řekl, že sama princezna Diana dávala přednost neformálním večeřím. Neměla moc ráda rodinné královské obřady. Darren nerad mluví o jídelníčku princezny Diany v době, kdy byla nemocná. Považuje to totiž jako neúctu k její osobě. Diana pořád jedla a nemohla s tím přestat. Velmi trpěla, ale nemohla si pomoci. Ale tento problém dokázala perfektně skrývat. Nikdo netušil, jak moc se tato žena trápí.

Ona a kuchař byli spíše přátelé

Jakmile se Darren dozvěděl, co vlastně princezně Dianě je, ihned pro ni vytvořil zcela nové menu. Hlavní složkou její stravy byly především ryby a zeleninové a ovocné šťávy. Červené maso jedla Diana jen o svátcích. Diana s Darrenem sdílela velmi intimní věci a nebo mu dokonce plakala na rameni. Mluvila s ním i o osobních věcech a sem tam spolu vtipkovali. Znal princeznu zkrátka úplně jinak, než všichni ostatní.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]