Rafinované střihy pro ženy po padesátce, které vám dodají šmrnc a výrazně vás omladí

Fotografie: Depositphotos

Je známo, že starší ženy mohou být stejně krásné jako ty mladé. Jejich krása a elegance vás často překvapí. Mají své kouzlo a výraznou osobnost.

Módní a omlazující účesy pro ženy po padesátce dokážou se vzhledem nositelky udělat zázraky. Vždyť ženy všech věkových kategorií chtějí vypadat přitažlivě a především se cítit dobře ve svém těle. Mnoho žen čas od času rádo změní svůj vzhled. Pokud tedy hledáte účes, který je moderní, ubírá vám pár let a nevyžaduje styling, můžete se podívat na módní účesy pro ženy po padesátce, jež v těchto dnech dělají parádu a zároveň patří mezi nadčasovou klasiku.

Buďte atraktivní v každém věku

Vaše tvář je poznamenána zkušenostmi, životní moudrostí, nadhledem a sebedůvěrou. Nikdy nemusíte rezignovat na svůj vzhled! Zasloužíte si být krásná a plná ženskosti. Toho lze dosáhnout dokonalým krátkým účesem. Podívejte se do naší galerie na ženy, které se letos nebojí jít do toho. Jejich krátké účesy pro vás mohou být určitou inspirací.

1. Střih pixie

Jedná se o účes, který zaujímá významné místo v seznamu módních omlazujících účesů. Je ideální, pokud vám úprava vlasů po ránu nevyhovuje. Takový krátký sestřih pomůže maximálně využít přirozenou strukturu vlasů a dodá jim energii a objem. Dobře zvolený krátký střih bude vypadat skvěle s jakoukoli barvou vlasů, i když se vzdáte barvení a zvolíte přirozený šedý odstín.

2. Obrácený bob

Jedním z omlazujících účesů pro ženy po padesátce je obrácený bob. V tomto případě se vlasy zkracují vzadu a postupně se prodlužují směrem k bradě nebo linii lícních kostí. Toto řešení bude dobrou volbou pro kulatý a hranatý obličej, protože ho opticky zmenšuje. Tento účes bude vypadat skvěle s jemným melírem a světlejšími barvami.

Fotografie: Freepik

3. Krátký bob s ofinou

Pro padesátileté dámy je ideální krátký bob s ofinou. Tento účes vypadá velmi žensky a zapadá do moderních trendů. Ofina by měly být lehká a krátká, končící několik centimetrů nad obočím. Tento účes nevyžaduje styling a jeho majitelka rozhodně omládne.

4. Kudrnaté mikádo

Zatímco klasické mikádo je elegantní a šik, kudrnaté mikádo je sexy a velice ženské. Jemné vlny, které končí u krku, činí tento styl vítězným vzhledem pro ženy ve středním věku. Kudrlinky dodávají vlasům pohyb a váš účes tak bude působit velice přirozeně a stylově. Udržovat tento vzhled můžete pomocí kulmy či žehličky na vlasy, se kterou také vlny lehce vytvoříte. Natáčejte vlasy dovnitř i ven, abyste vytvořili přirozený a hustý vzhled.

Fotografie: Freepik

5. Střih kaskáda

Tento střih pro ženy nad 50 let, který nevyžaduje styling, lze použít na krátké vlasy a střední délku. Kromě toho bude tento účes vypadat výborně bez ohledu na to, jaký máte tvar obličeje či postavu. Dodá eleganci vašemu krku a vizuálně zamaskuje nedostatky vašeho vzhledu. Zralejší ženy volí klasický kaskádovitý střih. Skládá se z několika vrstev, jejichž délka se zvětšuje odshora dolů. Prameny, které dosahují k ramenům, jsou díky účesu živé, lesklé a pohyblivé.

6. Středně dlouhý střih s ofinou

Středně dlouhý střih s ofinou je módním střihem číslo jedna každou sezónu. Skvěle vypadá na rovných vlasech i kudrnatých a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Chcete-li jej vyzkoušet, požádejte svou kadeřnici, aby vám vlasy sestříhala pár centimetrů nad ramena a vytvořila ofinu. Tu pak můžete upravovat klasicky rovně dolů nebo do boku.

Zdroj: Therighthairstyles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*