Dopřejte si krásný účes, který odpovídá vašemu věku. Možností je mnoho

Po čtyřicítce nebo padesátce se mohou ženy konečně věnovat samy sobě, mít skvělý účes a vypadat skvěle, protože mají konečně děti z domu. Děti už jsou dospělé a kariéru máte rozběhnutou. To znamená, že je ideální čas, abyste si zašly do salonu a nechaly si udělat krásný účes a vyzkoušely novou barvu. Podle kadeřnic je u žen mezi 40 a 50 lety velmi oblíbený účes ve stylu bob.

Jak si zvolit správný účes?

Následující rady a tipy jsou skvělé pro všechny ženy bez ohledu na věk. Ale teprve ve středním věku na to pravděpodobně budete mít více času, protože se nebudete muset tolik starat o rodinu a budete mít čas na sebe. Na paměti byste měly mít zejména několik záležitostí:

  • v případě bobu je lepší rovný střih, váš obličej bude působit štíhleji,
  • je ideální pro všechny ženy, které chtějí vypadat za jakékoli situace stylově, upraveně a udržovaně,
  • i tento stylový účes potřebuje dobrou péči o samotné vlasy, jinak nebude vypadat dokonale.

Bob je ideální pro každou ženu

Obrovskou výhodou tohoto účesu je jeho všestrannost. Skvěle se hodí pro všechny typy vlasů a všechny tvary obličeje. Zároveň vypadá úžasně v jakémkoli barevném provedení. Nezáleží na tom, jestli máte vlasy blond, tmavě hnědé, kaštanové, rezavé nebo černé. Stylisté doporučují to s úpravami nepřehánět a nechat účes přirozeně. Bude tak vypadat krásně a elegantně.

Profesionální vzhled pro silné ženy

Účes do bobu je navržen tak, aby zdůrazňoval rysy ženské krásy. Obličej je v něm orámovaný a může působit trochu přísně, ale také elegantně a profesionálně.

Z toho důvodu je to ideální účes pro ženy, které pracují ve vedoucích pozicích, jako obchodnice nebo podnikatelky. Svým nositelkám přináší přesný, geometrický tvar.

Tento účes je tak oblíbený zejména proto, že s ním není příliš práce během stylingu. Konce jsou zabalené dovnitř a prameny, střihané ve vrstvách, je téměř nemožné rozlišit podle délky. Celý účes díky tomu vypadá velmi komplexně a dokonale.

Fotografie: Pinterest