Řidič zachytil jedinečné seskupení mraků, lidé to považují za znamení shůry. Nikdo na světě ještě něco takového neviděl

Fotografie: Depositphotos

Novomanželé byli na cestě autem, když se muž zadíval na nebe a nevěřil svým vlastním očím. Okamžitě musel auto zastavit a se svou ženou vystoupit z vozu.

Danny Ferraro, 57letý řidič z Texasu, může říct, že byl skutečně ve správný čas na správném místě. Když je na západ po dálnici 105 v Montgomery se svou ženou Carmen Ferraro, zahlédl jedinečnou formaci mraků, která jej donutila vůz zastavit a vystoupit.

Anděl plující po nebi

Danny s Carmen zrovna slavili měsíční výročí svatby, když museli vyřešit pár nepříjemných záležitostí, kterých se skutečně děsili. Na cestě ani nedutali, bylo jasné, že každý z nich měl v hlavě daný problém, jehož řešení si přemítal v hlavě. Když tu náhled Danny pohlédl na nebe a nevěřil svým vlastním očím. Vzápětí jej následovala i Carmen. Muž zastavil a oba vystoupili z vozu, aby si mohli nebe pořádně prohlédnout. Seskupení mraků tvořilo anděla plujícího po nebi.

„Okamžitě jsem si všiml formace mraků a zářivých slunečních paprsků přímo před námi a řekl jsem Carmen, jestli vidí to, co vidím já. Oba jsme jasně hleděli na anděla plujícího po nebi a cítili jsme, že je to znamení, že všechno bude v pořádku,“ vypráví Danny. „Prostě jsem měl pocit, že k nám promlouvá Bůh, že je vždy s námi. Nevím, kolik dalších lidí vidělo to, co my, ale věřím, že pro každého to znamenalo něco zvláštního.“

Muž pořídil úžasnou fotografii

Otec 7 dětí uvedl, že ihned popadl svůj telefon a pořídil jedinečnou fotografii, než se mraky rozplynuly. Snímek také sdílel na sociálních sítích, kde rychle nasbíral více než 1000 sdílení a několik komentářů. „Byli jsme na správném místě ve správný čas. Nikdy jsem si nemyslel, že fotka získá tolik lajků a odpovědí a že to některým přinese útěchu. Cítím se velmi poctěn a požehnán, že jsem zachytil tento okamžik,“ dodává Danny.

Znamení shůry, které potřebovali

Novomanžel říká, že on a Carmen se v posledních týdnech potýkali s obtížnými situacemi, takže vidět mrak připomínající anděla se ukázalo být pro pár přesně tím, co v daný okamžik potřeboval. „Od chvíle, kdy jsme vystoupili z letadla z našich líbánek, jsme neustále řešili několik různých rodinných záležitostí. Bůh k nám může mluvit mnoha různými způsoby a jsem za to vděčný.“

Zdroj: Onlinenytt