Rodina Michaela Schumachera svým přiznáním zaskočila svět. Dramatickou situaci musela řešit policie

Fotografie: Michael Cooper / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Rodina závodníka Formule 1 Michaela Schumachera se stala obětí vydírání. Zadrženi byli dva muži, kteří požadovali od rodiny několik milionů dolarů.

Rodina legendárního pilota formule 1 Michaela Schumachera již přes 10 let prochází těžkým obdobím, kdy po vážném úrazu hlavy během lyžování je sedminásobný mistr světa Formule 1 upoután na lůžko. Od té doby ho veřejnost neměla možnost vidět a jeho zdravotní stav také není známý. Nyní si však rodina prošla dalším trápením.

Na Schumacherově slávě chtějí někteří profitovat

I tací se najdou, kteří se snaží profitovat na neštěstí druhých lidí. O to se pokusili i dva muži, kteří byli zatčeni v souvislosti s vydíráním Schumacherovy rodiny, jak uvedl britský deník TheSun. Jedná se o otce se synem, kteří pocházejí z německého města Wuppertal. Pokus o vydírání byl naštěstí neúspěšný a dvojice byla dopadena. Muži se rozhodli přijít si cestou vydírání slavné rodiny na několik milionů.

Přestože detailní informace nejsou známé, údajně měli vyděrači požadovat miliony za udržení „špinavých složek“ o Michaelu Schumacherovi v tajnosti. Rodině uvedli, že je v jejím zájmu, aby se dokumenty nedostaly na veřejnost, v opačném případě by to pro ni mohlo mít katastrofální následky, jak uvedl server EconomicTimes.

Nečekané odhalení 5 let po smrti Karla Gotta: Policie touto informací zaskočila i manželku Ivanu

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michael Schumacher (@michaelschumacher)

Požadovali miliony dolarů

Aby tyto informace zůstaly soukromé, požadovala dvojice otec a syn několik milionů dolarů výměnou za udržení tajemství, které by mohlo Schumacherovu rodinu údajně zničit. Není známo, zdali rodina už nějakou finanční částku vyděračům poskytla, dobrou zprávou však je, že muži byli dopadeni a stanou před soudem. O závodníkovi Formule 1 jsme již několikrát psali na SvětěKreativity. Začátkem roku jsme informovali o novinkách ohledně zdravotního stavu Michaela Schumachera, které poskytl jeho bratr.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*