Rodinu před smrtí zachránil náhodný řidič, který omylem odbočil do ulice. Děsivé záběry hořícího domu

Fotografie: Depositphotos

Ve čtvrti s rodinnými domy došlo k požáru. Uvnitř byli 4 lidé a 7 psů. Tragédii se podařilo zvrátit díky drobné chybě, jíž se dopustil cizí muž pozdě v noci.

Rodina jen o vlásek unikla hrozivé smrti v plamenech. Ať už se jedná o náhodu, nebo o osud, její zachránce byl, jak se říká, ve správnou dobu na správném místě. Vše je zachyceno na kamerovém systému, který byl nainstalován na domě. Je to strašlivá podívaná, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a tento příběh má šťastný konec.

Náhodou odbočil do špatné ulice

Kolem druhé hodiny ranní cizí muž náhodou odbočil do ulice plné rodinných domů a všiml si požáru na verandě jednoho z nich. Záznam kruhové kamery z domu ukazuje, jak zastavil své auto, než se přiblížil k domu, aby zabouchal na okna a pokusil se upozornit obyvatele domu na nebezpečí, které jim hrozí.

O chvíli později 3 děti ve věku od 8 do 17 let vyběhly s křikem ven, zatímco verandu stále více pohlcovaly plameny. Asi minutu po nich se objeví další osoba, jejich nejstarší bratr. Rodiče v daný incident nebyli doma, protože matka řešila rodinnou situaci mimo stát a otec pracoval. V domě tedy byli pouze jejich 4 děti a 7 psů. Bohužel, 5 z nich nepřežilo.

Přišli o střechu nad hlavou

Majitel domu řekl, že kvůli problému se střechou neměli pojištění. „Jsme bezdomovci, nic nám nezbylo,“ dodal. Dobří lidé se spojili a založili na rodinu sbírku, která jim měla pomoci získat dostatek finančních prostředků, jež by jim pomohly s novým začátkem. Doposud získali více než 21 000 dolarů (cca 494 000 Kč) z cíle 30 000 (cca 705 000).

Rodinný přítel jim mezitím zapůjčil obytný vůz, aby měli po dobu opravy kde bydlet. Rodina je vděčná za jakoukoli pomoc, podpora ze strany města je neuvěřitelná. Ale především nikdy nepřestanou být vděční muži, který špatně odbočil, a mohl tak dostat šanci stát se hrdinou a zachránit několik životů. Na záznam z kamery se můžete podívat níže.

Zdroj: CNN