Rozbité žabky není nutné vyhazovat. Lze je snadno opravit a znovu používat

Na pláž, ale klidně i do města jsou žabky populární obuví. Co s těmi rozbitými? Poradíme vám, jak je jednoduše opravit. Budete překvapeni, jak je daná metoda jednoduchá. Pokud mát svůj oblíbený pár, kterého se prostě nechcete vzdát, není nic lepšího, než si je znovu opravit a opět nasadit na nohu.

Tuto metodu však nemusíte využívat jenom v případě oprav, ale také v případě, kdy chcete zlepšit vzhled těch stávajících. Ať už kvůli módním trendům, tak kvůli obnově jejich celkové krásy.

Stačí jenom tři věci

Daný postup je nesmírně jednoduchý, což dokazuje i to, co budete potřebovat. Stačí vám jenom nůžky a dále kousek jakékoliv tkaničky nebo provázku. A máte vše, co potřebujete. Že to není možné? Jednoduše se přesvědčíte o opaku.

Postup je velmi jednoduchý

Jak můžete vidět na instruktážním videu, které vás provede celou opravou, dát dohromady vaše staré rozbité žabky rozhodně není nic složitého. Stačí jenom trocha trpělivosti a můžete se pustit do práce. A výsledek? Překvapí vás nejenom to, že opět budou sloužit tak jak mají, ale může vás překvapit i to, že vylepšíte jejich design. Záleží jenom na tom, jakou barvu provázku využijete, nebo zda nezkombinujete hned několik barev.

Proč žabky opravovat a nevyhazovat je?

Důvodů je celá řada. První je ekologický. Proč vytvářet další odpad na planetě jenom kvůli drobnému poškození, které celkem jednoduše opravíte? Druhý důvod je módní. Pokud chcete jít s dobou, není nic jednoduššího než si své stávající letní boty upravit do designu, který je letošní rok trendy a se kterým stoprocentně zazáříte. Třetí důvod je samozřejmě finanční. I když jsou žabky na první pohled úplně jednoduché, nemusí být vždy levné. A tak ne vždy budete mít na nový pár. Takto vám však postačí investovat jenom pár korun a budete mít ty své doslova jako nové.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]