Rozbitý květináč není na vyhození. Lze ho využít lépe než ten nový

Internet je plný bláznivých nápadů, ale některé mohou být považovány za extrémní a šílené. Jedním z nich je například i ten na rozbitý květináč, který vám dnes chceme představit. Žena si vzala velké kladivo a na zahradě s ním rozbila velký keramický květináč. Nikdo její čin nechápal a spoustu lidí si myslelo, že se žena zbláznila. Když později uviděli, co provedla, nestačili se divit.

Šílený nápad s kladivem

Občas máme opravdu šílené nápady, ale švihnout kladivem do velkého zahradního květináče asi jen tak někoho nenapadne. Najdou se ovšem lidi, kteří se něčeho takového nebojí a navzdory názorům druhých udělají něco, co by nikdo nečekal. Kdo by tušil, že z rozbitého květináče může vzniknout něco neuvěřitelného.

Sousedé začali závidět

Pokud se i vám někdy stalo, že jste rozbili keramický květináč, vůbec se nemusíte bát. Existuje řešení, které všechno napraví, stejně jako tato žena s kladivem a květináčem. Rozbitý květináč lze totiž velmi snadno přeměnit na něco, co dodá vaší zahradě nebo domu jedinečnou atmosféru. Upozorňujeme ale, že to může způsobit závistivé pohledy sousedů a kolemjdoucích. Pojďme se tedy podívat, co se s takovým rozbitým květináčem dá dělat.

Květináč, který uklidňuje

Normální lidi by při rozbití napadla hned myšlenka na vyhození a koupi nového. Tuto ženu ovšem napadlo něco jiného, něco, co ještě nikdo nikdy neviděl. Podařilo se jí vytvořit originální dekoraci, která dokáže odvrátit myšlenky od každodenního stresu a uklidní vás. Vše, co k tomu potřebovala byl jen keramický květináč a drobnosti, které doma nalezla.

Květináč položila na bezpečné místo a z bezpečné vzdálenosti do něj praštila. Urvala tak část stěny květináče, čímž se stal květináč nepoužitelným, tedy aspoň ve funkci květináče. Následně do něj začala vkládat nejrůznější materiály: kamínky, hlínu, zasadila do něj květiny, nabodla ozdoby atd. Zde už se meze nekladu. Každý si tam může dát cokoliv jen bude chtít. Přesvědčte se sami a třeba se i inspirujte na fotografiích níže.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]