Se zářícím tetováním budete hvězda každé párty!

Tetování má v dnešní době drtivá většina lidí. Nezáleží ani tak na zvoleném motivu ani na místu, kam si svá tetování necháte vytetovat. Tak či onak je to ozdoba na celý život. Pravda, tetování se sice lze určitými způsoby zbavit, ovšem nesmíte počítat s dokonale čistou kůží i po sebelepším odstranění vám na těle po tetování zůstanou stopy. Možná i vy toužíte po tetování, které by zdobilo vaše tělo, obrázku, který by pro vás něco znamenal nebo by vyjadřoval kousek vašeho já. Spousta lidí po tetování touží, ale přesto si ho nemůžou dovolit třeba ze strachu, jak by na něj reagovalo jejich okolí či proto, že mají takové zaměstnání, které to zakazuje. Pro takové lidi je potom tento módní doplněk pouhým snem a v této fázi také drtivá většina z nich končí.

Zářící tetování je možné řešení

Pokud i vy patříte do té skupinky lidí, jejichž snem je mít na svém těle tetování, ale zároveň nechcete pobuřovat svou – poněkud usedlejšírodinu, nezoufejte! I pro vás je tu řešení. Ačkoli je pro vás klasické tetování doslova tabu, nechte si na své tělo vytetovat obrázek, nápis či motiv ultrafialovým tetováním. Slyšíte o této variantě poprvé? Jediný rozdíl mezi zářícím a klasickým tetováním je použitá barva. Na zářícíultrafialovétetování se používá speciální inkoust, který se rozsvítí pod ultrafialovým zářením. Jakmile se dostanete do blízkosti ultrafialového záření, vaše tetování ožije.

Bílá barva je zárukou neviditelnosti

Zatoužíte-li po této variantě tetování, budete se muset omezit pouze na jednu barvubílou – a tou si můžeteZářící tetování nechat tetování vytvořit. Zářící tetování není výhradou pouze těch, kteří ještě žádné tetování nemají, nebo nemůžou mít to klasické. Tato možnost se nabízí i těm, kteří již na svém těle kérku mají, ale chtějí si jí něčím oživit. Aby bylo tetování vidět pouze pod UV světlem, je použití bílé barvy nezbytností. Ačkoli tetování nebude mít žádnou barvu, jeho obrys bude vidět. S tím musíte počítat. Jak moc bude obrys viditelný záleží na šikovnosti tatéra, kterého se rozhodnete navštívit, ale zároveň na vaší pokožce a její schopnosti hojit se.

Zářícího tetování se bát nemusíte

Zářící tetováníPokud máte předsudkya bylo by to pochopitelnéz něčeho nového, neznámého, co nemá jen tak každý, dovolím si vás uklidnit. Zářící tetování se provádí úplně stejně jako to klasické. Jediný rozdíl spočívá v použité barvě, nic víc. Úplně stejně to bolí, úplně stejně se to hojí. Nic jiného nečekejte. Žádné komplikace vám nehrozí a pokud dobře snášíte i klasické tetování vaše kůže ho přijme a nemá problém se zahojitnemusíte se opravdu ničeho bát. 

Zajímá-li vás cena této „srandy“, je to hodně individuální záležitost. Záleží na velikosti motivu, jeho náročnosti a v neposlední řadě také salónu, protože i tady se ceny podstatně liší.

Obrázek: whiteinktattooscenter.com, pinterest.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]