Šest důvodů proč si opatřit mikinu

Oblečení pro volnočasové aktivity by mělo být nejen pohodlné a z kvalitních materiálů, ale i vtipné. Originální trička a mikiny patří mezi oděvy, které najdeme v šatníku každého člověka. Kdo by si myslel, že mikina s kapucí patří jen k hip hopu ten se mýlí. Mikiny jsou součást vděčného oblečení, které využijeme v jakoukoliv roční dobu a stejně tak i tričko.

Ať je léto nebo zima s mikinou vám bude príma

Během zimního období patří mezi nepostradatelnou součást šatníku snad každého z nás. Ať už jste sportovec nebo chodíte do práce v obleku, během víkendu a volného času se najde vždy důvod obléci se pohodlně. V létě bývá mnohdy večer chladno a taková mikina vás navíc ochrání i před nepříjemným komářím štípnutím. Mezi nejběžněji používané barvy pánských mikin patří černá, ale zle si na tom nestojí ani modrá, hnědá, šedá, červená, bílá a zelená. U bílé barvy nejde ani tak o praktickou funkci mikiny, jako spíše módní záležitost. Ale kdo tvrdí, že mikina musí být jen praktická a spojená s prací či sportem? V riflích a mikině se dá vyrazit s kamarády na pivo, výlet na horách, ale klidně i na rande. Kvalitní pánské mikiny s vtipným potiskem naopak zaujmou a pobaví. Zkrátka tričko a mikina tvoří nerozlučitelný pár. To co činí oblečení zajímavé, není jen barva, ale i vzor nebo potisk a další doplňky.

Proč nezanevřít na mikiny

  • Nabízejí pohodlí a nekonečné množství barevných variant, které lze kombinovat podle chuti a možností.
  • Možnost vybrat si potisk, vzor, značku a i ta nejnákladnější mikina se vám odvděčí a investice rozhodně litovat nebudete.
  • Na rozdíl od obleku se dají prát a nemusíte s nimi běhat po čistírnách. Nic se nestane, pokud se trochu umažete a nemusíte se tak neustále hlídat, zda jste úplně šik.
  • Jde o prodyšný materiál, který nikde netahá, netlačí, nekouše. Konečně si můžete užít svobodu pohybu a nemusíte se bát, že vám někde nevzhledně trčí rožek košile nebo se vám rozepnul knoflíček.
  • Hodí se k nim robustní hodinky, prsteny, náramky, kšiltovky a jiná sportovní móda, kterou podtrhnete celkový image. Někdy je fajn být sám sebou. Pokud si to v pracovním týdnu nevychutnáte, máte možnost alespoň o víkendu.
  • Mikiny s kapsou v předním díle. Do kapsy schováte doklady, kapesník nebo jen do nich strčíte ruce, když nevíte, co s nimi. Kdo se umí povznést nad „hadry“ a neřeší hlouposti je zkrátka IN.

Obrázek: www.bastard.cz