Svetry, tuniky, mikiny a kardigany – společníci na zimu

Svetry, tuniky, mikiny a kardigany patří k nejčastěji využívanému oblečení během zimy. Léto je vzdálenou vzpomínkou a zima vystrčila své drápky. S mrazivými dny přichází na scénu i teplejší oblečení. Hřejivé svetry patří mezi oděvy, jež by neměly v naší skříni rozhodně chybět.

Rozhlížíte-li se po universální vrchní části oděvu, určeném pro každou příležitost, jsou to především kvalitní dámské svetry, které patří k oblíbeným módním prvkům. Pro chladnou zimní sezónu jsou jako stvořené.

Elegantní móda, která zahřeje

Letošní zima svetry pasovala na jedny z nejpopulárnějších kousků sezóny. Nejedná se přitom o průměrné svetry zaběhnutých střihů. I když ty klasické nejsou také k zahození a v řadách svetrů zaujímají své pevné místo. Dnes však bude řeč o netradičních svetrech. Jsou to jednak různé asymetrické střihy, originální motivy, různobarevné kombinace, levné tuniky a kardigany. Svetry patří prostě k ideálním společníkům, jež zahřejí a navíc i sluší.mikina Kromě klasických svetrů vévodí letošní zimě i volné a rozevláté svetry. Vybírat můžeme mezi tenkými materiály nebo hřejivými a huňatými. Roli zde hraje také střih, zda je přes hlavu nebo propínací.

Dámské mikiny pro volný čas

Paní zimě vévodí letos delší kardigany, které vypadají elegantně a žensky. Hodí se jak ke kostýmku tak džínům. Jsou volnějších střihů, lehoučké a vynosit se dají jak do společnosti, tak do přírody. Ovšem nejen svetry, tuniky a kardigany by měly tvořit náš šatník. Dámské mikiny od Trendovo.cz budou vhodné pro běžné nošení i sportovní aktivity během táhlé a vlezlé zimy. Hřejivé a na dotek příjemné mikiny uvítáte v každém ohledu. Ať už při cestě do práce nebo u zimních sportů. Kapuce je během zimy vítaným doplňkem a skutečně je z čeho vybírat.

Obrázek: trendovo.cz