Seznamte se s rychlým a skvělým způsobem, jak umýt okna a rámy

Určitě to znáte taky. Když jsou okna špinavá, nechce se vám ani odhrnovat záclony, protože pohled z nich není vůbec dokonalý díky nechtěným šmouhám a špinavým okenním rámům. Sklo lze velmi snadno umýt bez šmouh, protože na trhu je nyní mnoho čisticích prostředků a existuje spousta lidových metod. Ale nečistoty a prach, které se hromadí na okenních rámech, je obtížné čistit, protože tato místa jsou špatně přístupná. Jak na to?

Chceme s vámi sdílet návod, jak jednoduchým a levným způsobem lze odstranit znečištění okenních rámů a systémů posuvných dveří. Na druhé straně se hromadí mnoho prachu, takže věnujte pozornost všeobecnému čištění. Nezáleží na tom, zda budete mýt okna dnes nebo na Velikonoce.

Jak rychle umýt okenní rámy

Vzhledem k tomu, že se jedná o těžko přístupné oblasti, je třeba připravit produkt, který má dobré rozpouštěcí vlastnosti, ale nepoškodí samotný povrch. K tomu budete potřebovat 2 věrné domácí pomocníky – sodu a peroxid vodíku.

Řádně nasypeme sodu na špinavé oblasti. A pak polijte peroxidem vodíku, ale ne moc, aby se vytvořila hustá kaše střední hustoty jednoduše.

Počkejte 2-3 minuty a vyjměte obsah ubrouskem. Oslňující čistota bez jakéhokoliv chemického zápachu je zaručena!

Chcete-li umýt okna bez problémů, doporučujeme vám použít tento trik. Metoda je také velmi levná a přesto účinná.

Také nezapomeňte na parapetu. Pokud je však velmi starý a jeho vzhled je naprosto nevídaný, doporučujeme vám použít tento super nápad.

Řekněte nám v komentářích, pokud máte nějaké triky pro rychlé čištění těžko dostupných míst.