Skleněné lahve jako surovina k výrobě dekorací. Tyto věci v obchodě nekoupíte

Pokud toužíte po originální a vkusné dekoraci, která by zkrášlila vaše obydlí, máme pro vás senzační nápad. Použijte skleněné lahve. Vytvořte si snadno nádhernou ozdobu, která všechny zaujme. Velkou výhodou je, že ušetříte peníze, které byste normálně vydali v obchodě za předražené dekorace. Tyto originálně zdobené láhve totiž v žádném obchodě nekoupíte. Pojďte si to vyzkoušet.

Každý touží po originalitě

Chcete-li si vyzdobit váš dům, byt či zahradu, není nic snadnějšího než zajít do obchodu a vybrat si. Nabídka dekorativních a ozdobných výrobků je velmi široká a málokdy se stane, že byste si nevybrali. Možností je opravdu a každému se líbí něco jiného. V tomto případě to však může dopadnout, že stejnou výzdobu najdete i u svých známých.

Většina z nás ovšem touží po originálním kousku, který nikdo jiný nemá. Takové v obchodě většinou bohužel nenajdete. Z toho důvodu vám nabízíme řešení, které celý tento problém hladce vyřeší. Vytvořte si krásně zdobené skleněné láhve, ušetřete peníze a oslňte všechny návštěvy.

Zázrak ve skleněné láhvi

Proč zrovna skleněné láhve? Ve skleněných lahvích nakupujeme běžné potřeby (nápoje, omáčky, alkohol atd.) a ani si neuvědomujeme, jak snadno lze z těchto lahví vyrobit něco originálního. Něco, co nám budou ostatní závidět. Většinou je vyhodíme, a přitom bychom jim klidně mohli vdechnout druhý život. Navíc si tím zpříjemnit bydlení krásnou a originální výzdobou. Podívejte se, co všechno lze ze skleněných lahví vyrobit a nechte se inspirovat.

Inspirujte se nápady

První možností je vyrobit z těchto láhví krásné závěsné vázy, které snadno uspořádají prostor na vaší stěně. Do prázdných láhví můžete vložit oblíbené květiny či jiné známé rostlinky. Můžete si také zvolit barvu samotné láhve, čímž dáte prostoru na stěně zajímavý nádech.

Prázdnou láhev můžete využít také jako originální foto rámeček a ukrýt do ní své vzpomínky. Uvidíte, že tento způsob fotografie každého zaujme hned na první pohled. Láhev si samozřejmě můžete ozdobit podle své libosti.

Některé láhve jsou zdobené už sami od sebe, takže stačí přidat jen malou drobnost a dekorace je na světě. Chcete-li mít láhev opravdu originální, doporučujeme použít některá speciální lepidla a spreje. Promění vaši láhev v úžasné mistrovské dílo, které každého oslní.

Některé láhve mají sami o sobě tvar vázy, takže z nich snadnou úpravou můžete vytvořit krásnou ozdobnou vázu.

Dochází vám rozprašovač? Je láhev od rozprašovače už stará a špinavá? Nahraďte ji elegantní skleněnou láhví a úklid vaší domácnosti dostane nový rozměr.

Praktické výrobky na zimu

Blíží se zima, takže ideálním řešením je ozdobit láhev v zimním stylu. Použijte bílou barvu, lepidlo a sůl jako sníh. Výsledek bude oslňující. Nastříkejte láhev pomocí barevného spreje, zasaďte do ní svícen a máte romantiku jak vyšitou.

Ze skleněné láhve můžete také vyrobit praktické krmítko pro ptáky, kteří vám za to budou v zimě vděční.

Z některých originálních láhví, např. od limonád, si můžete drobnou úpravou vytvořit originální sklenice.

Jste-li kutil, snadno si vyrobíte krásnou olejovou lampu, která dá vašemu pokoji zcela nový nádech.