Jedinečný a vzácný recept pro milovníky chleba ve vajíčku: Teprve teď poznáte jeho pravou chuť

Pokud i vy milujete slané snídaně, vyzkoušejte si připravit tento pokrm. Nebudete potřebovat moc ingrediencí a chuťově je opravdu skvělý.

Na světě jsou lidé, kteří si neumí představit začít ráno jinak, než s kávou a se sladkou snídaní. Potom tu jsou ti, kteří zase milují snídaně slané. No a pokud patříte k té druhé skupině, rozhodně si vyzkoušejte připravit tuto jednoduchou snídani. Je velmi dobrá a také opravdu sytá, takže se vám nestane, že byste během dopoledne měli hlad. Tak co, vyzkoušíte ji připravit?

Co budete potřebovat

Kromě níže uvedených ingrediencí budete ještě potřebovat toastový chléb. Množství ingrediencí odvoďte od toho, kolik chlebů si budete dělat. Na jeden tento chlebík budete potřebovat:

  • 2 vejce
  • Sůl
  • Máslo
  • rajčatová omáčka
  • tavený sýr

Je to vážně jednoduché

Nejprve si rozklepněte vejce a rozšlehejte ho se špetkou soli. Na pánvi si rozpusťte kousek másla a potom na ni nalijte vejce. Na vejce položte dva krajíce toustového chleba a po pár minutách tuto omeletu otočte. Okraje omelety přetáhněte přes chléb a z jedné strany ho potřete rajčatovou omáčkou (může být normální kečup). Z druhé strany položte 2 plátky sýra a přeložte na sebe.

Na pánev si přidejte další kousek másla a chlebíček opékejte, dokud nezíská pěknou barvu. Pokud byste si něco takového chtěli připravit také, ale nemáte moc v lásce slané snídaně, vyzkoušejte si to udělat na sladko. Jediné, co musíte vynechat, je sůl ve vajíčku a místo rajčatové omáčky dejte marmeládu. No a místo sýra třeba tvaroh, to už je jen na vás. Přejeme vám dobrou chuť!