Farmář slyšel podivné zvuky. To, co našel pod slepicí, překonalo jeho nejdivočejší sny

slepice a vejce
Fotografie: Freepik

Farmář se obával, že se do jeho kurníku dostala kočka, která se chystá ulovit jedno z kuřat. Když šel situaci zkontrolovat, naskytl se mu pohled, jenž mu vehnal slzy do očí.

Zvířata často dokážou projevit více lásky a soucitu než někteří lidé. Mateřská láska nezná žádných hranic a platí to tak nejen ve světě lidí, ale i zvířat. V tomto případě nezáleží na druhu, rase, ničem takovém. O tom se přesvědčil farmář, kterému se při kontrole kurníku naskytl pohled na něco, co ho připravilo o slova.

Jeho pozornost přilákalo mňoukání

Goran Surchi, farmář z Iráku, slyšel mňoukání vycházející z kurníku. Lekl se, že by kočka mohla ohrozit jeho slepice a kuřata, proto šel místo rychle zkontrolovat, aby mohl v případě nebezpečí zasáhnout, jak uvádí web BoredPanda. Když ale vběhl dovnitř, aby zkontroloval, zdali je všechno v pořádku, naskytl se mu opravdu nečekaný pohled.

Byl připraven na vše. Předpokládal, že bude vyhánět kočku, která si chce ulovit jedno z jeho kuřat, ale nikde nikdo. Mňoukání však stále sílilo. Nakonec si uvědomil, že vychází od jedné ze slepic. Goran ji nadzvedl a byl naprosto ohromen tím, co vidí. Zespodu se objevily 3 chlupaté kočičí hlavičky. „Byl jsem v šoku. K mému překvapení jsem našel 3 krásná koťátka,“ citoval web BoredPanda farmáře.

Muž si koupil zdánlivě obyčejné plato vajec. Při smažení ho málem trefil šlak. Tohle našel uvnitř

Slepice se stala jejich náhradní matkou

Goran si záhy uvědomil, že koťata jsou sirotci. Matka byla nalezena utopena v nedalekém jezeře. Bez cizí pomoci by nepřežila. Potřebovala matku. A také ji našla, ve slepici, která je po celou dobu zahřívala a udržovala v bezpečí, jako kdyby to byla její kuřátka, jak uvádí server TheAnimalClub.

@goran.surchi😩😩♬ الصوت الأصلي – goran.a.surchi

Farmář nelenil a rychle zachytil tento krásný moment na video, které sdílel na svém profilu na oblíbené platformě TikTok. Ihned začalo sbírat statisíce zhlédnutí a stovky komentářů, kde se sledující rozplývali nad dojemným okamžikem. Na SvětěKreativity jsme již psali o zvířecích matkách, které se ujaly jiného druhu. Tato kočka seděla na vajíčkách až do vylíhnutí kuřátek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*