Sněhuláci z ponožek jsou úžasní. Stačí pár starých párů a nůžky

Také máte v šuplíku hromadu starých ponožek a nevíte, co s nimi? Vzniknou z nich dokonalí sněhuláci z ponožek. Ideální, když těch nepotřebných máte plnou skříň. Překáží vám, ale nechce se vám je vyhazovat, protože k nim máte citové pouto? Stále doufáte, že je třeba ještě někdy použijete? Vydáte-li se na nějaký dlouhý pochod někam do divočiny, či do hor, mohou vám být takové ponožky k užitku. V opačném případě je zkuste využít jinak. Pokud nevíte jak, poradíme vám.

Potěšte své děti

Nápad, jak využít prakticky využít staré ponožky, se objevil v jednom videu na internetu. Stačilo vzít staré ponožky, rozstřihnout je nůžkami na polovinu, a dílo bylo téměř dokonáno. Vznikla tak úžasná a praktická věc, kterou byste jistě ocenili. Máte-li tedy v šuplíku staré ponožky také, můžete se do toho klidně pustit. Před tím vám ale ukážeme, co se s ponožkami tak zajímavého stalo, že si z toho všichni kolem sedli na zadek.

Pokud doma máte staré a bílé ponožky, tak je v žádném případě nevyhazujte. Mohou se vám skvěle do budoucna. Můžete je využít k výrobě něčeho, co se vám bude skvěle hodit na zimní chladné období. Geniální výrobek navíc určitě potěší vaše ratolesti.

Rychle, snadně, s radostí

Proces transformace starých a bílých ponožek na něco nového, byl uveřejněn na kanálu YouTube. Video ukazuje, jak lze jednoduchým způsobem vyrobit ze starých ponožek ponožkového sněhuláka. Jedná se o velmi jednoduchý a celkem i rychlý proces. Celé vám to nezabere více než několik minut, a navíc to zvládne opravdu každý.

Vysypte si sněhuláka

Vezměte si staré ponožky, klidně i bílé, a pomocí nůžek je rozstřihněte uprostřed na polovinu. Na konci jedné poloviny (u paty), ponožku ovažte pevně provázkem. Druhým otvorem ji naplňte klasickou rýží. Jakmile ji budete mít naplněnou, ovažte druhý konec opět provázkem. Vytvarujte ji do tvaru hrušky a v prohybu ji opět jemně ovažte. Nyní už záleží na vaši fantazii, jak si svého nového ponožkového sněhuláka oblečete. Ať už ho ozdobíte jakkoliv, jistě tím uděláte radost nejen sobě, ale i ostatním. Pusťte se do toho.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]