Spící dítě vyrušilo malé štěně, které ho považuje za svého sourozence

Spící dítě je pro rodiče velkou radostí, jelikož konečně mají chvíli klidu. Co ale v případě, kdy se k děťátku začne blížit štěně? To můžete vidět v našem videu, které doslova obletělo svět a vidělo ho na desítky milionů lidí. Není se čemu divit, jelikož jde o velmi zajímavý úkaz, který vás takzvaně dostane do kolen.

Miminko konečně usnulo

Dlouho se to nedařilo, ale bylo tak unavené, že se to nakonec povedlo. Rodiče se pochopitelně radovali, jelikož spící dítě znamená, že se mohou konečně věnovat svým činnostem a že mají chvíli klid. Zapomněli ale na to, že mají také malé štěně, které se k jejich potomkovi začalo blížit.

Štěně přišlo k dítěti

Když dítě spalo, přišlo k němu štěně. Rodiče se už hrozili toho, že ho vzbudí a budou ho muset zase uspávat. Po chvíli jim ale bylo jasné, že k tomu nedojde. A tak vzali mobilní telefon a začali vše natáčet. Říkali si, že by mohlo vzniknout zajímavé rodinné video. Zvířata a děti jsou populárním tématem, který vždy pobaví. A to se stalo i v tomto případě. Proto si rodiče video nenechali pro sebe.

Štěně začalo pomalu usínat

Najednou to vypadalo, že štěně nechce nikoho ani budit, ale ani zlobit. Vypadalo to, že je samo také velmi ospalé a že snad i začíná klimbat. Začalo kývat hlavou a jeho nepřítomný pohled jasně značil, že bude skutečně unavené a také potřebuje chvíli spánku.

Lehlo si přímo na dítě

Udělalo ještě několik pohybů a potom ulehlo ke spánku. Nikoliv ale ke spícímu dítěti, tedy vedle něj. Štěňátko zvolilo mnohem zajímavější a pro něho jistě pohodlnější polohu. Usmyslelo si, že si lehne přímo na děťátko. Ne proto, aby ho vzbudilo, ale spíše proto, aby se k němu přitulilo. A tak se také stalo. V tu chvíli se majitelé psa a rodiče dítěte v jedné osobě skutečně náležitě bavili, jelikož nevěřili, že se stane něco tak krásného. I proto se rozhodli ukázat video světu. Podívat se na něj nyní můžete i vy.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]