Spolupráce s architekty se vyplatí

Pokud se chystáte stavět dům, rozhodně byste neměli podcenit dostatečnou přípravu a spolupráci s architekty, kdy je rozhodující už samotný výběr pozemku. Určitě všichni znáte pohádku o Třech prasátkách, která se rozhodla, že si postaví domeček.

Pohádka, která mnohdy kopíruje realitu

První prasátko bylo líné a chtělo mít stavbu domu, co nejdříve z krku a proto si vystavělo domeček ze slámy. Druhé bylo krapet pečlivější, ale také nevěnovalo pozornost přípravě a domek si postavilo ze dřeva a klacíků, které našlo v blízkém okolí. Třetí prasátko bylo obezřetné a všechno si předem pečlivě naplánovalo a hlavně se poradilo. Od místa, kam domeček umístí až po materiál vhodný ke stavbě, která vydrží dlouhá léta. První dvě prasátka měla stavbu dávno hotovou a trávili čas lelkováním, zatímco třetí prasátko bylo zaměstnané kvalitní prací. Jedno si domeček postavilo na větrné hoře a druhé u jezírka. Zafoukal vítr, zvedla se hladina a bylo po domečcích. Zatímco třetí prasátko dokončovalo luxusní stavbu, první dvě se mohla opět pustit do díla. A pokud neumřeli, možná staví dodnes. Vás však nemusí potkat stejný osud, jako první dvě prasátka.

Kvalitní stavby začínají plánováním a profesionálním poradenstvím

Pokud chcete mít stavbu vašeho domu rychle, levně a na jakémkoliv místě, můžete kopírovat pohádku a za pár let řešit opravu oken, opravu střechy, olupující se omítku, křivou dlažbu a mnoho dalších nepříjemných záležitostí. Stavět by se mělo na pevných základech. A tím základem bezesporu je poradenství s architekty. Luxusní vila nevyroste přes noc a z ničeho. Vlastnit moderní dům, který bude zasazen do prostoru tak, jako by tam vyrostl, je práce pro profesionály z ateliéru Master design s.r.o. Jedná se ologo tým mladých architektů a projektantů, kteří působí po celé ČR. Právě zde se rodí nejmodernější stavby s ohledem na energetickou náročnost. Poradenství od A do Z. Přesněji řečeno od výběru pozemku přes architektonické návrhy i technickému dozoru na stavbě. Buďte pečliví, předem připravení a vaše bydlení se vám odvděčí vysokou kvalitou a komfortem.