Stará lednička rozhodně není na vyhození. Stačí barva, trocha zručnosti a bude vypadat jako nová

Je doslova nutností v každé domácnosti. A ani stará lednička není na vyhození. Podívejte se, jak ji lze pomocí barvy změnit. Budete překvapeni, že postačí v podstatě jenom pár korun a výsledkem bude lednice, která vypadá naprosto dokonale a naprosto originálně.

I stará lednička dobře funguje

Pokud ji máte několik let, není důvod se jí zbavovat. I když je na ní vidět každodenní používání a může dokonce začít reznout, rozhodně to není důvod k tomu, abyste ji měnili. Proč se zbavovat něčeho, co dobře funguje a vyhazovat peníze za novou věc. Na druhou stranu chápeme, že stará lednička může vaši kuchyni hyzdit. V takovém případě se inspirujte mužem, který tento problém vyřešit svérázně po svém.

Základem je tabulová barva

Dostal unikátní nápad a rozhodl se, že ho promění ve skutečnost. Vyrazil do obchodu a hledal speciální barvu. Ne klasickou, kterou se maluje zeď, dřevo, nebo kov. To, co hledal se označuje jako tabulová barva. Jde o speciální barvu, která se používá na natírání tabulí. Ty už ve školách moc nenajdete, ale dříve když byly běžné se právě tato barva používala k tomu, aby se tabule mohla opravit a byla zase bez problémů použitelná.

Natřel svou lednici

Vzal tabulovou barvu, rozmíchal jí podle návodu a začal s natíráním své staré a nevzhledné lednice. Když měl hotovo, nechal ji uschnou a poté aplikoval ještě jednu vrstvu. Když uschla i ta, bylo dílo hotové. A v čem je unikátní? Lednice už nevypadá nevzhledně, a hlavně se na ni dá psát. Buď klasikou křídou, nebo klidně i křídovou fixou. Lze si na ni psát vzkazy, lze na ni psát důležité věci, stejně jako je možné si ji vyzdobit dle zájmu. Jakou cestou se vydáte, to už je čistě na vás.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]