Staré povlečení nemusí skončit v koši. Využít lze k dalším praktickým věcem

Staré povlečení rozhodně není na vyhození. Toto jsou zajímavé inspirace, jak se dá dále využít. Z něčeho, co mělo skončit v koši, vytvoříte zcela unikátní věc, která vás nadchne jak svým vzhledem, tak i praktičností. Podívejte se na vše, co se dá vyrobit.

Koš na dětské hračky

Mají vaše děti velké množství hraček a vy už nevíte, kam s nimi? Použijte na to staré povlečení a vytvořte tento velký a prostorný úložný koš. Klasické elastické prostěradlo stačí natáhnout a máte hotovo.

Ochrana rostlin

Máte zahradu a chcete ochránit své rostliny? Pokud ano, nemusíte kupovat drahé textilie, jelikož vám jednoduše pomůže staré povlečení. Vezměte na zahradu pár starých prostěradel a jednoduše je dejte přes své záhony. A je hotovo.

Stylový koberec

Další zajímavá možnost, na kterou se podíváme společně, je unikátní koberec. Jeho tvorba je sice náročnější, ale pokud máte dostatek času i dostatek starých prostěradel, tak není od věci si ho snadno vyrobit.

Kalhoty na spaní

Chcete originální pyžamo, které vás nebude stát ano korunu? Tak použijte staré povlečení. Pokud není děravé a je stále kvalitní, tak není nic jednoduššího než vzít nůžky, šicí stroj a následně vám už nic nebrání tomu, abyste se pustili do práce.

Houpací síť

Rádi odpočíváte na své zahradě? Tak si vyrobte jednoduchou houpací síť. Tu následně uvažte mezi dva stromy a je hotovo. Jednoduchý postup, jak můžete relaxovat kdykoliv jenom budete chtít. Zkuste to také.

Jednoduché zastínění

Chcete svému potomkovi vytvořit stín v horkém dni? Tak není nic jednoduššího než vzít povlečení, a to jednoduše natáhnout přes postýlku, která je venku. A je hotovo.

Snadné závěsy

Potřebujete více soukromí, ale závěs si nechcete kupovat? Nevadí, jelikož máte možnost si ho vyrobit. A jak už jistě tušíte, bude to opět jenom z několika kusů starého povlečení. Jednoduché a efektivní.