Starý a zašlý pokoj změnila k nepoznání díky speciální technice malby

Čeká vás malování stěn a chcete být skutečně originální? Můžete. Stačí se držet tohoto unikátního postupu s barvou a lepicí páskou. Právě tato kombinace je něčím, co vám pomůže na vaší zdi vytvořit naprosto dokonalé umělecké dílo. Stejně, jako se to povedlo ženě, která se rozhodla že už má dost klasických barev a jednotvárných stěn a rozhodla se zkusit i něco jiného. Až uvidíte výsledek, tak budete ohromeni.

Postačí jenom lepicí páska

Na první pohled to může vypadat, že se jedná o dílo skutečně talentovaného malíře. Nebo skutečného mistra, který byl na malování stěn objednán. Jak se ale později ukázalo, to stejné dokážete taky. Stačí mít toho správného pomocníka. Paradoxně se jedná o něco, co má doma naprosto každý. Je to lepicí páska, která je tím pomocníkem, díky kterému vytvoříte něco úchvatného.

Vytvořte nákres a pusťte se do práce

Nejprve je vhodné si vše připravit. Tedy nachystat si nákres, podle kterého se následně pustíte do práce. Vezměte papír, tužku a kreslete. Když máte jasno o výsledku, už vezmete lepící pásku a pustíte se do jejího lepení. Tak, jak jste kreslili jednotlivé čáry na papír budete lepit na vaši zeď i proužky lepící pásky. Je jenom na vás, jaké motivy zvolíte. Můžete se pustit do náročnějších kreací jako na videu níže, stejně jako se můžete vydat i cestou jednodušších ornamentů. Fantazii se meze rozhodně nekladou.

Nyní vymalujte a pásku strhněte

A co nyní? Jakmile je páska na stěně, můžete se pustit do malování. Stejně, jako by šlo o jednolitou barvu bez jakýchkoliv ornamentů. V tom je toto malování stěn jednoduché a také unikátní. Když je vymalováno, nechte barvu zaschnout. A potom? Odtrhněte nalepenou lepicí pásku, udělejte pár kroků dozadu a podívejte se, co se vám povedlo vytvořit. Toto je skutečná krása, kterou vám bude každý závidět. Tím si buďte jisti.