Šťastně vdaná žena zjistila, že si za manžela vzala svého bratra. Tím ale špatné zprávy zdaleka neskončily

Fotografie: Pexels

Veronika a David jsou manželi pět let, znají se ale o tři roky déle. David je velmi pozorným manželem a svou ženu velmi miluje, bohužel se Veronika dozvěděla něco strašlivého.

Občas se každému z nás stane v životě něco, co nás velmi zasáhne. Ať je to v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Jsou momenty, situace nebo události, které už ze své mysli nikdy nedokážeme vymazat. Něco takového se stalo jednomu manželskému páru. Po šesti letech společného soužití totiž vyšlo najevo, že manželé jsou biologickými sourozenci. K šokujícímu odhalení dospěli díky jednomu běžnému setkání. Veronika se s námi podělila o příběh, který nechce nikdo zažít na vlastní kůži.

Láska na první pohled

Šestatřicetiletá Veronika pracuje jako recepční v hotelu, její manžel David, který je o 8 let starší je manažerem sportovního klubu. Pár se seznámil před osmi lety na jedné společenské akci a v podstatě ihned mezi nimi přeskočila jiskra. Začali se spolu stýkat a zjistili, že je jim spolu dobře. Měli podobné zájmy, pohled na život, smysl pro humor, oba rádi cestovali a poznávali svět. Veronika se nikdy necítila šťastnější, věděla, že poznala muže svého života, kterého jí kamarádky záviděly.

Po dvou letech od společného seznámení požádal David Veroniku o ruku, stalo se tak na Silvestra v Benátkách. Romantické klišé, ale Veronika ani na vteřinu nezapochybovala, zda se má stát jeho ženou. Do roka tedy byla svatba. Jelikož oba manželé pocházejí původem ze zahraničí, se svými rodinami se příliš nestýkali. David pochází z Polska, Veronika je původem Slovenka.

Fotografie: Pixabay

Když se pohádka promění v horor

Davidova matka Agnieszka se ze zdravotních důvodů bohužel svatby nezúčastnila, a tak ji nikdo z rodiny pořádně neviděl. Teprve nedávno došlo na prvním rodinné setkání a Veroničin otec Pavol si uvědomil, že Davidova matka je žena, se kterou kdysi dávno udržoval poměr. Jelikož byly okolnosti jejich rozchodu velmi nešťastné a Pavol se snad měl dozvědět, že s ním Agnieszka čekala dítě, pořád mu to vše vrtalo hlavou a rozhodl se pro testy DNA.

Bohužel se ukázalo, že je skutečně biologickým otcem Davida. Pro všechny to byla velmi děsivá zpráva. Veronika totiž také zrovna zjistila, že je těhotná a chtěla se o tuto novinu samozřejmě podělit s celou rodinou. Zatím o těhotenství nikdo neví, dokonce ani její manžel.

Fotografie: Freepik

Nechat si dítě?

Veronika po tom všem již několikrát přemýšlela o rozvodu, potratu a dokonce ji dostihly i myšlenky na sebevraždu. Je velmi zničená, neví, co mám dělat a co si má myslet. Svého manžela velmi miluje, a když zjistila, že spolu čekají dítě, byla tak šťastná, že to chtěla vykřičet do světa. Teď je to vše ale úplně jinak. Veronika má deprese a není nic, co by jí těšilo. Veronika pochází z nábožensky založené rodiny a její matka na ni stále naléhá, aby podala žádost o rozvod. Její manželství už nepovažuje za právoplatné.

Zdroj: Zinoti

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]