Do rodiny v autě naboural kamion. Jediný kolemjedoucí řidič si jich včas všiml a zakročil

autonehoda
Fotografie: Freepik

Těhotná matka a její dvě děti se staly účastníky tragické dopravní nehody. Do jejich auta narazil kamion. Při záchraně ženu zajímala jen jedna věc.

Každoročně umírá při dopravních nehodách mnoho lidí po celém světě. Tragická událost se nevyhnula ani jedné mladé rodině z amerického Michiganu. Těhotná žena cestovala s dvěma malými syny po dálnici. Její auto však mělo poruchu a musela s ním zajet ke krajnici. Než stačila svému otci po telefonu vysvětlit, co se stalo, naboural do nich kamion.

Hrozný náraz slyšel její otec v telefonu

21letá Valery Arreola-Rodriguezová jela toho odpoledne za svojí rodinou. Svobodná matka měla v autě také dva syny, pětiletého Maxe a tříletého Mema. Za měsíc také očekávala narození třetího syna Emilia. To už se však nikdy nestalo. Když při vjezdu na dálnici začal motor jejího auta zlobit, zajela ke krajnici a hned volala svému otci, aby jí poradil, co má dělat.

Ten ji uklidňoval a řekl, že pro ně hned vyrazí. Pak se však v telefonu ozvala strašná rána. Do jejich odstaveného auta narazil zezadu kamion. Podle webu OnlineNytt byl u nehody jako první Martin Junglas. Ten se snažil rychle všem v autě pomoci. Valery zůstala zaklíněná mezi sedadlem a volantem. Ještě byla při vědomí, ale mluvení jí dělalo potíže. Přesto dokázala zašeptat: „Jsou moje děti v pořádku?

3leté děvče zachránilo mladší sestru vteřiny před utonutím v bazénu. Video se stalo internetovou senzací

Lékaři dělali, co mohli

Zatímco pětiletý Max se zdál být nezraněn, tříletý Memo visel přes přední sedadlo a nedýchal. Muž tak okamžitě začal s dýcháním z úst do úst. Na třetí nádech se mu podařilo chlapce rozdýchat. Sanitky dorazily na místo nehody velmi rychle a převezly Valery a Mema do nemocnice. Valery a nenarozeného Emília se snažili zachránit ze všech sil. Její zranění však byla velmi vážná a krátce na to v nemocnici zemřela.

Zdrcená rodina čekala, jak to dopadne s malým Memem. Ten utrpěl několik zlomenin a vnitřní krvácení. Ani jeho se nakonec lékařům nepodařilo zachránit. „Bojoval až do konce a víme, že je nyní bez bolesti a odpočívá,“ napsala rodina na GoFoundMe, kde pro pozůstalé uspořádali sbírku. Ta měla sloužit k pokrytí nákladů na zdravotní péči a pohřby.

Tento tragický příběh potvrzuje, jak nebezpečné může být, když odstavíte auto na vysokorychlostní silnici. V takových případech by měla posádka auto co nejrychleji opustit a pomoc si přivolat až z bezpečné vzdálenosti. Na SvětěKreativity jsme psali také o jiné tragické nehodě. Muž u ní zasahoval jako záchranář. Netušil, že jednou z obětí je i jeho dcera.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]