Uspořádali nádhernou svatbu, ženich však následující den požádal o rozvod. Za vším stála jeho matka, která mu dala drsné ultimátum

Fotografie: Freepik

Když se dva lidé rozhodnou, že se vezmou, doufají v to, že jim jejich vztah vydrží až do smrti. Někdy to ale všechno dopadne úplně jinak.

Jillian Kotzer uspořádala opravdu nádhernou svatbu. Samozřejmě věřila tomu, že vztah s jejím snoubencem bude trvat celý život, ale všechno bylo nakonec úplně jinak. Následujícího dne totiž její muž požádal o rozvod. Jak se něco takového vůbec může stát? Proč vůbec se svatbou souhlasil? Takové otázky se honí hlavou nejen nevěstě, ale také všem, kdo jejich příběh znají.

Byla to opravdu krásná svatba

Jillian se vdala na soukromé pláži v Mexiku. Může to znít jako splněný sen, a ono to ze začátku opravdu tak bylo. I tak ale Jillian říká, že nic takového už by nikdy nechtěla zažít. A není se čemu divit. Celou dobu si myslela, že má se svým partnerem opravdu skvělý vztah a dokonce to vypadalo, že i on se na svatbu hodně těší. O to větší bylo překvapení, když den po svatbě požádal o rozvod.

Fotografie: Depositphotos

Za vším stála jeho matka

Bohužel se až pozdě ukázalo, že její partner má až moc blízký vztah se svojí matkou a také, že ji poslechne na slovo. Jeho matka mu řekla, že věnuje až příliš moc času Jillian, a na ni už si žádný čas neudělá. Prostě dala svému synovi ultimátum. Musel si vybrat mezi spokojeným manželstvím nebo dobrým vztahem s matkou. A nejen to, prostě mu zakázala se úplně stýkat s jeho ženou.

Fotografie: Pexels

Jillian se odmítala s mužem bavit

Pár se po svatebním obřadu měl vrátit zpět do Kanady, ale nestalo se tak. Muž totiž požádal o rozvod a řekl, že na tři roky odjíždí do Jihoafrické republiky. Jillian z toho byla samozřejmě velice rozrušená a rozhodla se, že ukončí veškerý kontakt se svým bývalým manželem. Zablokovala si jeho číslo a také všechny jeho účty na sociálních sítích.

Fotografie: Pexels

Natočila o tom video na TikTok

Muž to ale nedokázal zkousnout, potřeboval vědět, co jeho bývalá žena dělá a tak si neustále zakládal nové účty, aby ji mohl sledovat a kontaktovat. A nejen to, později také zjistil, který sportovní klub Jillian navštěvuje a pokaždé na ni čekal. A tak Jillian už konečně měla důkaz toho, že ji její bývalý pronásleduje a natočila o tom video na její TikTok. Video už vidělo obrovské množství lidí, a všichni ji podporují.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]