Svět dobrých nápadů – ruční práce, které vám vydělají

Určitě už se vám někdy stalo, že jste potřebovali ať už prodat či koupit dětské oblečení, sháněli jste dort na oslavu narozenin svých potomků nebo byste uvítali přivýdělek na mateřské dovolené. Ať už formou prodeje ručních výrobků nebo nabídkou svých služeb. Třeba zrovna výukou cizího jazyka. Vaše znalosti a zkušenosti můžete jednoduše předávat dál a vydělat si tak nějaké peníze. To vše je možné a ještě mnohem více z pohodlí domova. Jarmark služeb a zboží vám nabízí rukodělné hračky, dětské dorty a oblečení. Ze služeb zde nechybí hlídání dětí, předporodní poradenství a příprava, laktační poradenství, focení miminek a další.

Háčkujete, pletete a šijete? Vydělejte si

Zvládáte hravě ruční práce – umíte kouzlit s háčkem i vlnou a doma se vám hromadí nemalé množství háčkovaných kabelek, polštářků, oblečení či hraček? Neváhejte využít výhody, které nabízí inzerce zdarma, a neplatíte žádné poplatky za prodané výrobky. Tím, že vám odpadá poplatek či provize za zprostředkování prodeje můžete potencionálním zákazníkům nabídnout atraktivnější cenu. Vaše krásné výrobky nemusíte hromadit doma a můžete je ukázat ostatním, kteří ocení jejich krásu i kvalitu.

Nabídněte své službydort

Umíte péct krásné dorty, cukroví a zákusky? Jste kadeřnice toho času na mateřské a uvítala byste přivýdělek? Mimo ručních výrobků lze nabízet i své služby a mít tak své děti stále u sebe. Pokud máte i své webové stránky, kde nabízíte své služby, můžete tímto prostřednictvím získat zpětné odkazy.

Inzerce tvořivých rodičů zdarma

Ať už jste kreativní maminka nebo tatínek, nabízí se skvělá příležitost, jak svůj koníček povýšit na vyšší level a nechat homamaservis vydělat vám pár korun navíc do rodinného rozpočtu. Šité, háčkované hračky, oblečky, hlídání, doučování dětí cizího jazyka, pečení dortů. Ručně vyráběné dárky, šperky, kreslení, kroužky, fotografování vašich nejmenších do rodinného alba a další výčet výrobků a služeb najdete na inzertním serveru mamaservis.cz