Talentová soutěž má novou hvězdu. A je jí jenom 5 let

Talentová soutěž je možností, jak může každý ukázat co umí. Tato pětiletá dívenka ukazuje, že i v útlém věku dokáže něco, co nikdo jiný. Když však přišla na pódium, ne každý věřil tomu, že dokáže ohromit. U dětí je tomu běžně. Sice vypadají roztomile a kamarádsky, ale jejich talent není na takové úrovni, aby to stačilo na postup. Když ale přišla na pódium tato holčička, porotci se nestačili divit.

Nyní ji zná celá Amerika

Talentová soutěž není ve světě nic neobvyklého. V různých obměnách ji znají lidé po celém světě. My se však zaměříme na americkou verzi, s názvem America´s got Talent. Právě zde se totiž na pódiu objevila pětiletá dívenka. Zaujala už svým roztomilým vzhledem a každého si získala i svým originálním jménem, Heavenly Joy Jerkins. To ale nebylo to jediné, proč ji nyní zná celá Amerika a proč se říká, že za pár let bude vyprodávat koncertní haly. Když totiž dívenka zazpívala, byli ohromení jak diváci v sále, tak u televize. A samozřejmě ohromila i porotu. I vy můžete díky videu níže posoudit, zda je její vystoupení opravdu tak unikátní, jak většina lidí říká.

Její zpěv je dokonalý. A tanec to samé

Mnoho dětí také umí zpívat, ale nutno říci že ne tak, jako malá Heavenly Joy Jerkins. Pro ni byla tato talentová soutěž možností, jak se ukázat celému světu. Když začala zpívat první tóny, tak bylo jasné, že holčička je něčím výjimečná. Vybrala si také velmi zajímavou píseň, a to In Summer z pohádky Ledové království. A tím její vystoupení stále nekončilo, protože kromě unikátního zpěvu přidala také trochu tance. A tato kombinace zajistila, že porota nešetřila chválou. Podívejte se na video a přesvědčte se o tom, že dívenka má skvěle nakročeno. Umí něco, co možná nebude nikdy umět mnoho dospělých.