Tatínek začal hrát na ukulele a zpívat. Reakce 10 měsíční dcery na videu uchvátila stovky tisíc lidí

Fotografie: Gmip / Creative Commons / Attribution 2.0

Děti milují hudbu a některé z nich se na ni snaží i tančit. Této holčičce hrál její tatínek na kytaru a i přes to, že ještě neuměla chodit, snažila se alespoň o nějaké pohyby.

Každý rodič se těší na své dítě, až se narodí. Jakmile jejich potom přijde na svět, snaží se většina z nich trávit s ním hodně času, aby si ho užili a vychovali ho správně. Někteří tatínci však svoji roli berou hodně vážně a svým dětem se věnují naplno. Tento otec začal hrát své dceři na kytaru a ona se snažila tančit.

Role rodičů je velmi důležitá

Žádné dítě by nemělo vyrůstat bez rodičů, protože jen díky jejich přítomnosti a výchově se z takového jedince může stát silná osobnost, která se bude mít v životě dobře. Některé děti takové štěstí nemají a během dospívání se jim rodiče moc nevěnují. Jakmile tyto osoby dorostou do dospělého věku, budou na své dětství vzpomínat trochu špatně, ale něco si s sebou odnesou do dospělosti.

Jakmile totiž budou mít své vlastní děti, trochu se na nich i během rodičovství projeví to, jak se k nim chovali jejich rodiče v dětství. Pokud si včas neuvědomí své chování, je velmi možné, že se tito lidé budou chovat ke svým dětem podobně. Tento tatínek ale věděl, že se chce své rodině věnovat naplno a pro své děti udělá cokoliv. Jednoho dne si vzal do ruky kytaru a snažil se pobavit svou malou dcerku.

Děti zaberou hodně času

V každé rodině by měl být muž, který ví, jak se má chovat a co je špatně. V momentě, kdy se tento muž stane otcem, měl by se aktivně věnovat svým dětem a nezanedbávat je kvůli své práci nebo zájmům. S dětmi je vždy potřeba skloubit více věcí najednou a jen ti správní rodiče ví, že potomci zaberou hodně času, ale nastane doba, kdy vyrostou – a někteří rodiče by pak mohli litovat, že se jim nevěnovali naplno.

Tatínek pobavil svou dceru

Tento tatínek chtěl pobavit svou dceru, která byla v posteli v peřinách. Holčička ještě neuměla chodit, takže předpokládal, že na něj bude pouze koukat. Když si ale přinesl do ložnice kytaru a začal hrát, jeho dcera se chtěla dostat k němu – a jakmile byla blíže, začala se snažit o pohyby.

Z hraní svého otce na kytaru byla nadšená a smála se. Dokonce se snažila tleskat, což jejího otce pobavilo, ale stále hrál a do toho i zpíval. V některých chvílích se malá holčička snažila i vyskakovat a dávala ruce nahoru. Naštěstí si otec celé vystoupení i s pohyby holčičky natočil a o video se podělil na sociálních sítích.

Zdroj: InspireMore