Tatínek zazpíval dceři srdceryvnou píseň. V takto nízkém věku zareagovala způsobem, který podle lékařů není možný

Fotografie: JasonGra / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vztah otec a dcera je jedinečný, pouto je možné vidět již od prvních měsíců. Důkaz, že tento vztah může být okouzlující, poskytla na internetu maminka malé holčičky.

Během klasického a poklidného večera v rodině malé holčičky se povedlo zachytit na video situaci, která dojímá internet. Je zde tatínek se svou dcerou, která naprosto spontánním a dojemným způsobem reaguje na to, že jí její tatínek zpívá. Dívka je natolik roztomilá, že se maminka o tento zážitek musela podělit se světem. Jejich vzájemné pouto je vidět hned v prvních vteřinách tohoto videa. Osobně mě to dojalo a chtěla jsem v tu chvíli mít po boku svého tátu.

Otec a dcera mají mezi sebou jedinečný vztah

O tom, že vztah mezi otcem a dcerou je něco jedinečného, informuje i internetový portál Novinky. Tatínkové mají na život svých holčiček velký vliv, mnohdy dokonce do velké míry ovlivňují i jejich budoucí partnerské vztahy. Málokdo si uvědomuje, že tento vztah se buduje již od útlého věku, mnohdy dokonce přímo od toho batolecího. Je skvělé, že tatínek na videu si je tohoto pouta vědom.

Trávit čas se svým potomkem je totiž to nejdůležitější, co mu do života jeho rodič může dát. A právě takové chvíle, jako ta, kterou maminka zachytila na kameru, jsou jedinečné a neopakovatelné. Holčička zde totiž na svého otce reaguje naprosto spontánním a dojemným způsobem, který donutí většinu lidí v jejím okolí k podobné reakci. Třeba budou za pár let jako tato dvojice, o které jsme již na SvetKreativity.cz psali.

Ze slepého 7letého chlapce měli dojem, že se asi spletl. Když sáhl na piano, celý sál zůstal v transu

Jedinečný vzkaz, který ji bude provázet celý život

Tatínek na videu holčičce zpívá písničku, která má jedno jediné poselství. Její text je jasný, dává jí tím najevo, že pro něho je krásná a dokonalá. Důležitost vztahu mezi otcem a dcerou je pro mnoho odborníků zcela stěžejní, informace o tomto poutu můžeme dohledat například na webu Deník. Čtenáři se jednoznačně shodují: „Vztah mezi otcem a dcerou je nezlomný.“

Video s malou holčičkou a jejím tatínkem se stalo opravdu populárním, během krátké chvíle jej na internetu shlédlo přes 2 miliony diváků. I přesto, že tatínek na videu nebude profesionálním zpěvákem, v očích malé dívenky je vidět, že pro ni je její tatínek dokonalý a to, co právě slyší, je nejkrásnější hlas, který zná. Každé dívce na světě tak jen jako redakce můžeme přát, aby měla taky takové štěstí jako dívka na videu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]